Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok már vegyes esküvön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már vegyes esküvön?

Figyelt kérdés

olyan szituáció érdekelne,ahol az egyik fél külföldi!

szeretném megtudni,hogy ki hogy oldotta meg a zene,az étel,az ültetés kérdését!!!

válaszotokat előre is köszönöm


2012. máj. 18. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegény származását képviselte az esküvő, legalábbis a zenében ez jött vissza, az étel változatos volt, igazából nem volt konkrét népszokáshoz kötve, az ültetést pedig a két családra szétbontva oldották meg. Szerbek voltak, úgyhogy tudtak jó nagy bulit csapni. Mindenki nagyon élvezte.
2012. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Barátnőm (magyar) olasz férfihoz ment férjhez, a templomi esküvő és a lagzi itt volt Magyarországon.

Az ültetésnél U alakban volt az asztal, egyik oldalra a srác rokonait ültették, másik oldalra barátnőm rokonait, ismerőseit. A menü magyar menü volt (pörkölt, húsleves stb.), ízlett nekik :)

A zene vegyes volt, olasz slágereket is énekeltek a zenészek és magyar zenék is voltak. A szertartáson volt egy tolmács (barátnőm barátnője, aki szintén magyar származású és olasz férje van), valamint a lagziban is ő tolmácsolt a vőfélyes játékoknál, feladatoknál.

Úgy láttam, hogy mindenki nagyon jól érezte magát :)

2012. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szlovák-magyar esküvőn voltam, ahol a vőlegény volt a külföldi. A templomi esküvő volt két nyelvű (evangélikus lelkész a férj), a lagzi pedig igazi sváb volt (a család, a környék is az). Mindenki jól érezte magát.

Illetve voltam roma-magyar lagzin. Nnnna, az volt ám a valami! :D Igazi romás-magyarosra sikerült, de nem volt rossz! :)

2012. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk svéd-magyar esküvőnk lesz Svédországban.

A vendégek közt a legtöbb magyar és svéd lesz, de lesz norvég, angol, lengyel is. Az ültetést úgy próbáljuk majd megoldani, hogy figyelembe vesszük a korosztályt és a nyelvtudást is, hogy senki ne unatkozzon. A szertartás svédül lesz, ezt én majd előre lefordítom magyarra, kinyomtatom, és odaadom magyar meghívottaknak.

A lagzin a zene nemzetközi lesz, olyan táncolós számok, amiket mindenki ismer.

2012. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

azért is tettem fel így a kérdésemet,mert nekünk szlovén-magyar esküvönk lesz!

2012. máj. 19. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekunk olasz magyar eskuvonk lesz Magyarorszagon. A szertartas olasz tolmaccsal lesz, mar csak azert is, mert a tanu olasz. Vacsoranal szeretnenk keverni a nasznepet, persze ugy, hogy azert meg is ertsek egymast, azaz olyanokat ultetunk asztalhoz, ahol biztos, hogy valaki a magyarok kozul beszel olaszul vagy angolul. A vacsora magyaros lesz, de lesz benne olyan etel is, ami inkabb nemzetkozi jellegu. A zene pedig 80-as, 90-es eves slagerei, belecsempeszve olasz slagereket is.
2012. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat!

mi is gondolkozunk tolmácson,de akiket eddig találtam eléggé drágák voltak!

nálunk a gond ott kezdödik,hogy az én családom semmilyen nyelven nem beszél,a párom családja meg minden nyelven beszél,csak magyarul nem!!

2012. máj. 22. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, én vagyok a svéd-magyaros hozzászóló.

Az én családom se beszél valami jól más nyelvet a magyaron kívül, a Vőlegényem családja pedig a magyart nem beszéli. Ennek ellenére semmi gond nem lesz, meg tudják értetni magukat, nem kisgyerekek. :)

2012. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!