Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy oldottátok meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldottátok meg az étterem díszítését?

Figyelt kérdés

Igazából én -menyasszony - akartam díszíteni a termet a barátnőimmel az esküvő előtti napon, de ez a lehetőség ki van lőve, mert lesznek vendégek végig az étteremben azon a napon.

Az esküvő napján persze nem tudom díszíteni.. ilyenkor az étterem dolgozói fognak dekorálni?



2012. máj. 21. 14:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi előző nap díszítettünk, kb. 18 h-tól éjfélig tartott. Igazából ami nagyon sok időt elvitt, az az ültetés kitalálása, ami nem is olyan könnyű, ha szét vannak szórva az asztalok. (Nálunk 3szor 3 asztal volt egymás mellett, aztán 2 és volt 2 db 4 asztalos sor.)Mert ugye a családokat nem jó szétszakítani, közben figyelni kell, hogy rokonok közelebb, barátok, kollégák távolabb. Olyanok üljenek egymással szemben, akik jól el, tudnak beszélgetni. Tanút és családját illik közel ültetni hozzátok. Amit mi nem tudtunk megoldani, hogy én a vőlegény jobbján üljek, egyszerűen nem tudtuk úgy elosztani a hozzátartozóinkat. De sebaj, ültem a baljára. Na, szóval a párom ezzel vagy 3 órát biztos elszórakozott, de meg is lett a gyümölcse, mert mindenki remekül érezte magát. Szerintem az ültetéssel nagyrészt eldől az egész lagzi hangulata! Nem szabad összecsapni.


A lagzi napján hajnali 2-től kb. hajnali 4-ig az autódíszünket csináltam, majd 4 óra alvás után 10-től 13:30-ig a fodrásznál ültem, aztán kb. 15 h-ig a hajamból a lakkot próbáltam kifésülni anélkül, hogy teljesen tönkretegyem a frizurámat, miközben párom húga, aki kozmetikus és a koszorúslányom egyben, földhözcsapkodta a műszempilláit, amit nem jól tett fel neki az unokahúga, majd szétszedte a haját, amit állítólag nem jól csinált meg neki a fodrász. Miután kiidegelte magát, megcsinálta félig a sminkemet, majd rohant átöltözni. Eltüntette a rúzsomat és elfelejtett lefixálni. Amúgy engem nagyon szépen kisminkelt, a műszempillám is csúcs lett. A rúzsomat egy vendéggel felküldte, mert már nem bírt feljönni az emeletre a koszorúslányruhában abroncsostul mindenestül, majd a fixálót is felküldte azzal az utasítással, hogy fújják rám 20 cm-ről. Eközben én vasalóért könyörögtem, mert 160 km-ről érkeztünk és még a menyaruha és a fátyol kivasalására nem volt időm. Nagy nehezen a 120. éppen arrajáró rokon felhozta a vasalót és ki is vasalt nekem mindent. A hajamat is ő hozta rendbe, miután kifésültem belőle a betont, feltűzte nekem kontyba. Még ezelőtt a vőlegény igen feszült hangulatban azt m ondta, most már úgyis mindegy, mert nem volt ideje lefürödni. A fürdőszoba állandóan foglalt volt elcseszett frizurájú koszorúslányoktól, valamint az egyetlen koszorúsfiútól akinek sikerült lefürödnie, nekünk esélyünk se maradt ilyesmire. Könyörögni kezdtem egy vizes törülközőért, ehelyett felhoztak nekem egy vizes törlőruhát, mert azt hitték a vasaláshoz kell:) Végül megkaptam a törülközőt is. Vőlegény ekkor már le volt tiltva az emeletről, belemásztam a ruhába, hajam kontyban, vasaló rokon betűzte a fátylat is, a vőfély már az ajtóban toporgott...

Na hát én nem tudom más hogy oldja meg, hogy még le is videózzák az esküvői öltözködését:) Olyan békések azok a felvételek, mindenre van idő, mindenki olyan nyugodt:) Na nálunk ez nem volt. Amúgy se szeretem, ha más is ott van ha öltözöm, máskor fel is bírtam venni egyedül a ruhát, de most még a harisnyatartó se akart bekapcsolódni. Na, szóval én nem is tudom, hogyan, de csak 5 percet késtünk mindennel. Vőfély szavára úgy léptem ki az ajtón, mint akit skatulyából húztak ki, mint aki végigaludta az egész éjszakát... Hirtelen minden a helyére került. Életem egyik legszebb pillanata volt.


De aznap nekem teremdíszítésre biztos hogy egy perc időm se lett volna:)

2012. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazi élmény, amit leírtál. :)

Jó volt elképzelni. :D Bár azért remélem nálunk nem lesznek ehhez hasonló hajcihők. :D

2012. jún. 7. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!