Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete-fehér szettben elmehete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete-fehér szettben elmehetek az esküvőre?

Figyelt kérdés

fekete szoknya, fehér blúz s fekete kardigán

Illik ez?

feketét meg fehéret úgy hallottam nem illik na de egyben? Meg hát a férfiakon is fekete öltöny van fehér inggel


2012. máj. 24. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
majd itt megmondják, h min. el is kárhozol, hha abban mész. engem pl. kicsit sem fog érdekelni, h ki miben lesz az esküvőmön. amilye épp van, v amiben jól érzi magát. szerintem ez a fontos. meg, h megtisztel azzal, h velünk örül!
2012. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Igen lehet. Csak nehogy fehér zoknit vegyél, meg bakancsot, mellényt nehogy gárdistának nézzenek. Az ugyanis be van tiltva. Azt hiszem.
2012. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi fehér belefér, mivel a menyasszonyt illeti a fehér szín az esküvőn, mást nem. Ez az összeállítás még belefér, nem lesz ezzel gond.
2012. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Csakis kizárólag a menyasszonyt illeti a fehér szín? :D

És ha mondjuk 40 °C lesz? Akkor is megkövezik az embert ha egy fehér kis ruhát vesz fel? :D

2012. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a teljesen fehér ruha van kizárva (az a menyasszonyé), az általad írt összeállítás teljesen rendben van!
2012. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már voltam ilyen színekben esküvőn. március volt, elég hűvös, egy fekete ceruzaszoknya volt rajtam fehér inggel és egy fekete bársonyzakó felül, de a templomban így is megfagytunk. A vacsorára meg egy rózsaszín blúz volt rajtam szürke nadrággal, laposabb cipővel.
2012. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 loorien ***** válasza:
En egy percig sem aggodnek emiatt, de ha ketsegeid vannak, kerdezd meg a menyasszonyt. Szerintem tuti azt mondja majd, hogy ne viccelj, ezzel semmi baj sincs, de az o valasza 100%-ban hasznos lesz. :)
2012. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!