Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándékba szeretnék adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándékba szeretnék adni valami ötletes apróságot a barátnőmnek. Pénzt is adunk, de valami személyeset is szeretnénk. Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Max 5.000-10.000 Ft körüli összegre gondoltam, mert a pénz lenne a fő ajándék.
2012. máj. 25. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Az ajándék pénz (minden papír címletből x-x db), összehajtogatva, szépen elhelyezve egy fényképkeretben.

Mellé : ecset, vízfesték készlet, üres papír.

Szöveg: Ezt neked festettem, ha elfogy, itt van hozzá eszköz az utánpótlás készítéséhez.

2012. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ha van egy kis kézügyességetek, akkor szerintem készítsetek valami hasonlót. kreatív hobby boltokban lehet kapni natúr fa teafilter-tartó dobozt, azt tetszés szerint díszíthetitek festékkel vagy szalvétatechnikával, a kis rekeszekbe apró tárgyakat tehettek, az egyikbe rakhatjátok a pénzt valami ilyen szöveggel: "Állítólag nem boldogít, ha titeket sem, küldjétek vissza." - persze csak ha a pár vevő az ilyen vicces dolgokra

2012. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó tippek, köszönöm szépen!
2012. máj. 25. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az egyik barátnőmtől két nagyon ötletes dolgot is kaptam, és egyik sem volt egy vagyon :) Az elsőt a mennyasszony táncnál adta ide, egy csokor, szépen kidíszítve akkor még papír kétszázasokkal, és ő nem táncolt velem, hanem pihentünk, ami őszintén szólva kellett is. A másodikat éjfél után kaptam, mikor már menyecskeruhában voltam. Egy szép tálon egy kenyér átkötve szép szalaggal. Kívülről ennyi látszott. A kenyér teteje le volt vágva, ki volt szedve a belseje, benne egy kolbász és két tojás :) Valami olyasmit mondott átadásnál, hogy sok boldogságot, és ez a két dolog mindig legyen, kenyér és kolbász :))
2012. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!