Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándékba mit vigyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándékba mit vigyek a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Úgy terveztem, ha Ő egyszer férjhez megy, akkor valami személyeset készítek Neki(k), de most az esküvő előtt néhány hónappal, úgy érzem nem illik pénz nélkül menni még az Ő lagzijukba sem. Minden rokona, még a tesója is borítékot visz...Vélemények?
2011. jan. 5. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem adj nekik pénzt, de készíts is valami személyre szóló apróságot, akár olyat is, amit a borítékkal együtt tudsz átadni, vagy amibe a pénzt átadod. Nagyon ötletes dolgokat írtak már itt egy pár hasonló kérdéshez, próbálj meg visszakeresni a kérdések között. Ha találok valamit akkor linkelek. :)
2011. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Is-is. A személyes nagyon jó, nem kell viszont feltétlenül drága személyes ajándék. Legyen valami apróság, és akkor juthat arra is, hogy adj borítékot, ami nagy segítség tud lenni az elindulásnál. Azt, hogy mennyire van erre szükségük, én nem tudhatom, te igen. :)
2011. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt tettem, hogy rendeltem nekik olyan gyertyát, amit a polgármesteriben a szertartáskor meggyújtanak. Ez két vékony és egy vastag gyertya, a két vékonnyal az ifjú pár együtt gyújtja meg a nagy közös gyertyát. Szép tartót is adtak hozzá a 3 gyertyának és monogrammosak voltak a gyertyák, tehát nagyon egyedi, nagyon személyes, örök emlék nekik. Emellett ment a boriték... Nagyon örültek neki, persze a gyertyát előre oda kell adni ajándékba :-)
2011. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valóba a legjobb barátnőd akkor tudnod kéne minek örülne amit te adhatsz neki!
2011. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hobbyboltban lehet venni fa dobozt,ami rekeszekre van osztva, ezt kidekorálhatod szépen és minden rekeszbe tehetsz valami apróságot vicces szöveggel, egyik rekeszbe pedig mehet a pénz.
2011. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én tesóméknak fábol faragott elefántot adtam(nem lelogó ormánnyal,mert az nem hoz szerencsét.)

Olyan 30cm-es fa faragású és olyan 6000 volt,simán lehet a nyakába tenni valami szütyőt vagy kicsi boritékot és abba pedig lehet tenni pénzt.Mutatok példát:

[link] (---nagy,3.kép

[link] (---

Szütyő pedig van ugyanitt.

2011. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kriszti83 ***** válasza:
Készíts valami személyes ajándékot és adj mellé vmennyi pénzt.
2011. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézd végig,mert van sok szép fotóalbum,direkt esküvőre meg szép képkeretek is.(Pl.sziv formáju fénykép keret néven,

Esküvői fényképalbum himzett,bőr hatású).


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tetris ***** válasza:
Köthetnél esetleg egy ici-pici babazoknit, a saját két kezeddel, és amellé lehetne tenni a pénzt.
2011. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!