Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A szüleitek belesegitettek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleitek belesegitettek az esküvői költségekbe?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyivel?
2012. máj. 29. 10:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem, nem tudnak adni munkanélküliek
2012. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Persze mint mindenki én is szeretnék szép fehér ruhában az oltár elé menni, de ebben a mai világban kevés az a fiatal aki ezt megteheti.

A párom szülei anyagilag elég jól állnak, az én szüleim kevésbé.

Én arra döntöttem,hogy nekünk nem lesz esküvő(legalábbis nagy biztos nem). Megelégszünk egy családi esküvővel is.Legyenek ott a szülők, tesók, és ennyi.

A pénzt meg amit a nagy lagzira fordítanánk jó lesz másra.

23/N

2012. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Mivel nekünk sátras volt, így nem konkrétan pénzzel segítettek, hanem volt, amit ők vettek meg. Pl. anyum fizette a csirkéket és a süttetést+ a tortába is adott+ fodrászt, kozmetikust, ruhát fizette, apósék a rántott húshoz megvették a húst, meg a leveshez az alapanyagokat, mi csak a pörkölthöz vettünk+ az ő kertjükben állítottuk a sátrat (ehhez le kellett betonozni az udvaruk nagy részét). Sógornőmtől kaptuk az összes virágot ( csokrot is beleértve).

Egyébként nálunk mindenki beszállt valahogy, legtöbben sütöttek sütit, így arra nem kellett költenünk.

Ami minket terhelt az az esküvő ktg-e, a zenészek, a vőfély, az üdítők és az italok egy része, férjem ruhája.

2012. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
100-100eFt értékű segítséget kaptunk anyukámtól és anyósomtól. Ezen felül volt a nászajándék.
2012. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mi se tervezünk nagyon olyan 20 fö körül és anyukám fodrász tesom kozmetikus szoval szerencsém van mert ezekre nem kell pénzt kiadni a sütiket meg a tortát mi csináljuk és itthon lesz megtartva!Ami költség lesz az a polgári meg a husok ja meg persze a ruha de nekem se lesz nagy ruhám !Kiváncsi leszek ez igy mennyiböl fog kijönni...
2012. máj. 29. 10:22
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Igen, anyukám és apukám is ad bele pénzt (elváltak), anyósom nem ad.
2012. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mindkettőnk szülei jelentős segítséget adnak. Szerencsések vagyunk, hogy tudnak segíteni.
2012. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Mi dolgozunk van saját keresetünk,így nem szorolunk a szülőkre.Nekik az a dolguk,hogy jól érezzék magukat és velünk örüljenek.
2012. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nem, saját erőből fizetjük.
2012. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Mi is dolgozunk, van saját keresetünk, de a szüleim szívből adják, nem kényszerből! Nem mindegy, hogy előre adják ugyanazt a pénzt, vagy a menyasszonytáncnál dobják be?
2012. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!