Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó, ha a templomi esküvő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó, ha a templomi esküvő után (és a vacsora előtt) lesz a kreatív fotózás?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb esetben így van.
2012. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, csak elég sokan írták itt, hogy nekik az esküvő előtti napon, esetleg a szertartás előtt lesz.
2012. máj. 31. 16:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában így van, hogy ez mennyire jó, az változó.

Ha az egész násznép ott várakozik üresjáratban, mert titeket fényképeznek, az a násznépre nézve nem annyira jó.

Attól függ, a vacsi helyszíne mennyire van messze, mennyien vannak, leültetéssel, stb. mennyi idő megy el, és a fotózás is meddig tart. Ha időben szépen be lehet ide szúrni, akkor simán jó.

2012. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk előtte lesz, hogy a szertartás után már mehessünk egyből vacsorázni.
2012. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha terveztek szabadtéri képeket is, akkor nem mindegy hogy milyenek a fényviszonyok. Mi van, ha éppen elborul a vacsora előtt? Valamivel "frissen vasaltabb" a ruházat is előtte. Ha délelőtt lenne a fotózás, és borult, még mindig lehet várni arra, hogy kiderül az ég.

Mint írták, így a násznép is magára lesz hagyva egy időre.

2012. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

A násznép miatt én nem javasolnám. Aznap mindenki az ifjú párra kíváncsi és már az is sok időnek tűnik, ha pusztán átöltözni megy el az ifjú pár, vagy csak szusszanni egy kicsit.

Egy rendes fotózás alsó hangon is 1 óra, szerintem ez nagyon sok idő a násznépnek. Mi ezért raktuk a szertartás elé a fotózást.

2012. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Kérd ki a fotós véleményét, nem mindegy a napszak sem, ha magasan van a nap az megkeseríti majd az életét(és ezáltal a tiédet is).


Sok boldogságod!:)

2012. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A nap egész nap magasan lesz, mert Skandináviában lesz az esküvő :D
2012. jún. 3. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát nálunk nem volt kinti fotózás, csak a szertartás után a parkban néhány kép. Aztán mentünk a műterembe. Kb. 1 és negyed órán át voltunk távol. Valóban kicsit megvárakoztattuk a vendégeket, de aztán kárpótolva lettek:)

Addig volt süti, ital, zene, tánc.

Én nem bánom meg soha hogy így volt, mert a vőlegényem valóban akkor látott meg először amikor a vőfély kikért, és látni kellett volna az arcát:) Nekem az egész nap az volt a legszebb pillanat, mert majdnem elsírta magát ott mindenki előtt, pedig sosem volt erőssége, hogy kimutassa mások előtt, mennyire értékel.

2012. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is amiatt szeretném a szertartás után, hogy az oltár előtt lásson meg a vőlegényem először.
2012. jún. 3. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!