Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha rakerdezne elmondanatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rakerdezne elmondanatok? Lett volna ertelme?

Figyelt kérdés
Bevallottam a paromnak, hogy abban az idoszakban amikor nem voltunk együtt voltam massal, rakerdezett egy bizonyos névre. Letegadtam, mert nagyon fájt volna neki..... Nem lett volna ertelme, szerintem, az már kegyetlenseg lett volna, ha azt is bevallom.
2012. jún. 4. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó lesz, ha majd attól az embertől tudja meg (hiszen ismeri)
2012. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Jól tetted, elég fájdalom lehetett így is neki, bár kétlem, hogy a továbbiakban ne kérdezősködne. Mondd azt, hogy a nevét sem tudod.
2012. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam volna, ha nem kérdezne rá, akkor nem. De így, hogy rákérdezett nem hazudtam volna neki. Nálunk fő az őszinteség, akár rosszul esik a másiknak, akár nem. Az sokkal rosszabb lenne ha utólag derül ki és hogy hazudtam. Az jobban fáj szerintem.
2012. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ismeri,csak gondolt valakire, de mar 4eve történt azota se derult ki, nem is fog, magunk miatt mondtam el, de minek reszletekbe belemenni? 100km-el árebb lakik és neki is azóta komoly parja van.
2012. jún. 4. 10:06
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
igazad volt.
2012. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha már azt bevallottad neki, hogy voltál mással, akkor ugyan mindegy, hogy a nevét megmondod e, vagy sem.

Viszont hazudni csúnya dolog.

Ha meg úgy vesszük, hogy nem voltatok együtt, akkor meg miért érdekli? Ha most össze jönnék az exemmel, abszolút nem érdekelne, hogy ezalatt az egy év alatt kiket kettyintett meg. (feltéve, ha nem 1 hétre szakítottatok! :D)

2012. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Majdnem két hónap, de mivel házasság előtt vagyunk ugy gondoltam jobb lenne őszintenek lenni, viszont, ha megtudna h az előtte lévő fiuval voltam együtt akkor fájna nekiCsak egyszerűen lattam rajta h nem az igazsagot akarja hallani......
2012. jún. 4. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem voltatok együtt és akkor voltál mással, az miért fáj neki annyira? Szerintem mindegy, hogy tudja-e ki.
2012. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az nem tartozik rá!

Ha már nem vallottad be, akkor ne is tedd meg soha. Vesszen a felejtés homályába.

2012. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...nekem olyan lelkiismeret furdalásom lett volna, hogy biztos elmondom. Ha nem akkor rögtön, de valamikor biztos...mondjuk még az esküvő előtt. Szeretek őszinte lenni.
2012. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!