Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Apámmal nem lehet semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apámmal nem lehet semmit megbeszélni, baj, ha nem hívnám meg az esküvőmre?

Figyelt kérdés
4 éves koromban a szüleim elváltak, apám kész idegbetegre hasonlít, ha rájön az 5 perc, kiabál, mindenkit elmond mindennek, engem lehülyéz, anyukámat mindennek elmondja. És kikerekíti a történetek az ő beteges gondolataival. Amúgy anyagilag nagyon sokat támogat, de pénzért cserébe ilyen dolgokat nem kell eltűrnöm, nem? Ha elhívnám a lakodalmamra a legszebb napomat tenné tönkre, mert elkezdene rendezkedni, veszekedni, kiabálni és a vendégekkel is nem tudom hogy bánna... Viszont kihagyni ilyen eseményből... Hát nem is tudom. Talán egy megoldás van. Egy polgári esküvő, amire kevés embert hívok meg és ő is ott lesz. És egy normális templomi nagy esküvő, ahol a barátok is jelen vannak.... Igen, ez lenne a legjobb megoldás. Mi a véleményetek? Van valaki hasonló szituációban?

2012. jún. 13. 10:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Én leülnék vele és nyugodt körülmények között megbeszélném a dolgot és elhívnám. Felhívnám a figyelmét rá, hogy az első olyan alkalommal, amikor nem a megbeszéltek szerint viselkedik, megkérném, hogy távozzon, ezt pedig sem ő, sem én nem szeretném.
2012. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De van egy kis probléma: 70 éves, és NEM LEHET VELE BESZÉLNI. ha rájön az 5 perc, akkor nincs az az isten aki leállítja. Nem fogja fel, amit beszélsz hozzá, vagy kivesz részleteket belőle és elkezdi ferdíteni. Meg dühöng, hogy mindenki más hülye ő meg az istencsászár. Reménytelen alak volt mindig is nem csak most, hogy ennyi idős.
2012. jún. 13. 10:17
 3/23 A kérdező kommentje:
ez jó, felszólítani, hogy távozzon, de akkor már a hangulatot megöli a perpatvar...
2012. jún. 13. 10:18
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Bajnak, nem baj, csak évek múlva ne hogy meg bánd.
2012. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

Ne is gondolj arra, hogy nem hívod meg. Egy ilyen húzással nem csak az esküvőd napját tennéd tönkre, hanem az összes következőt.

Gondold végig, akkor apai ágról nem hívhatnál meg egy rokont sem (bár nem tudom tartod-e valakivel a kapcsolatot). Úgyis megtudja szerintem előre, hogy férjhez mész (megnősülsz), mi van ha ezen kattan be és így megy el hívatlanul az esküvődre!?

Hívd meg az elsők között, hívj meg valaki olyat is, akiről feltételezed, hogy tud rá hatni és kérd meg, hogy figyeljen rá!

2012. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, a papám volt ilyen :( Társult hozzá egy adag rosszindulat is. Ha normális volt, akkor minden rendben volt, de ha valamiért bekattant (egyik pillanatról a másikra), akkor mindenféle hazugságokat kitalált rólunk, meggyanusított minket sok mindennel.

Én nem hívtam meg az esküvőre, de nem ezért, ha ennyi lett volna, meghívtam volna. Mamám miatt nem tettem (elváltak).

2012. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ötlet, amit írtál, hogy polgárira meghívod őt, de a templomira nem.
2012. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
édesanyám tud rá hatni, de nem akarom az ő napját is azzal elszúrni, hogy attól retteg meg idegeskedik, hogy apám mit tesz. TEle van vele a hócipőm, ha ő bekattan, akkor kikapcsolja a telefonját nem lehet vele beszélni
2012. jún. 13. 10:34
 9/23 A kérdező kommentje:
most is közlök vele egy örömhírt fél óra múlva bekattan és már az egész család veszekszik, a vérnyomásom megint 200on van.
2012. jún. 13. 10:36
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Hát ahogy beszélsz róla, másra nem jó neked az édesapád, aki 70(!) éves, mint hogy kiszedd belőle a pénzét. Nem szükséges meghívnod, de ugye onnantól nem lesz pofád elfogadni a támogatását sem?
2012. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!