Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bőrhiba eltüntetése esküvőre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bőrhiba eltüntetése esküvőre? Ajánlanátok valakit-sminkest, kozmetikust?

Figyelt kérdés

Van egy elég nagy kiterjedésű pigmentfolt a bal vállamon. Ez a mindennapokban nem zavar, de az esküvőmre ujjatlan menyasszonyi ruhát választottam.


Tudnátok ajánlani Bp-en vagy környékén egy olyan sminkest, kozmetikust, aki erre az 1 napra letudná sminkelni a hibámat?


Köszi szépen!


2012. jún. 20. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, mert nekem meg az arcomon van. Élőben nem olyan feltűnő, de fotókon nagyobb a kontraszt sajnos:(
2012. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van a Lorealnak azt hiszem egy nagyon erős alapozója, annak a széttetovált srácnak teljesen elfedték a tetoválásait, szerintem azzal gond nélkül el lehet tüntetni.
2012. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mesike92 válasza:
Az nem L'Oréal, hanem Vichy Dermablend, és tényleg jó! Patikában lehet kapni. Van hozzá ilyen fikszáló cucc is, meg púdert is lehet hozzá venni. Nem olcsó, de szerintem megéri :)
2012. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszokat! Én egyszer már próbáltam a Dermablendet, de még a legelején volt, és akkor nem volt olyan bő a színválaszték. Így nem illett egyik szín sem abőrszínemhez.

De így lhet újra megnézem, hátha :)

2012. jún. 20. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tévedtem, mondtam, hogy Loreal:

http://www.youtube.com/watch?v=CukxjO0l67w

2012. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez nagyon jó kedves utolsó :)



Viszont az a kérdés, hogy lehet nálunk is kapni ezt a kencét??!! :O

2012. jún. 20. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! én nekem is hasonló a helyzet,nekem a lábaimon vannak sötét pigmentfoltok,és teljesen el voltam keseredve,hogy a ballagásomra hogy fogok elmenni! mígnem itt a gyakorin alánlottak nekem egy jó sminkes csajszit,elég sokáig kerestem mire találtam,na és ő teljesen eltüntette nekem a foltokat a lábamról!A fotókon is úgy néz ki a bőröm mintha eredetileg hibátlan lenne! Szóval én nagyon meg voltam elégedve! :)

Akit érdekel,priviben megadom az elérhetőségét!

2012. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!