Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pikáns kérdés. Mennyiért jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pikáns kérdés. Mennyiért jön leánybúcsúra vetkőzni egy chippandale fiú?

Figyelt kérdés
Szóval ez a kérdés :D. Mennyiért jön átlagban egy lánybúcsúra vetkőzni (szigorúan csak vetkőzni a poén és sikítozás kedvéért) egyetlen műsor erejéig egy chippandle fiú? Kelet-Mo, de más területek árai is érdekelnek, csak szeretnék vmi viszonyítási alapot. Köszi!

2012. jún. 20. 20:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%
20000 Ft
2012. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

20-40.000 Ft körül van. Függően attól, hogy mennyire felkapott és hány perces a műsor.


Én anno 40-ről lealkudtam 25-re a barátnőmnek rendelt chippendale-t. Viszont ő nívós műsort adott és még maradt is kicsit beszélgetni, szórakoztatni (mármint beszélgetéssel).

2012. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Én átlag 20 körül kérek, minden plusz kérésnek megvan a tarifája.

Mézcseppek lenyalása mellkasról- 500 ft

privát hastánc, és egyéb... privát dolgok- 10000 ft

tejszínhabbal rajzolhatsz rám ábrát, amit utána megehetsz -2000 ft

olyan kisgatyában megyek, ami a fenekemnél ki van vágva, ostorral, bőrmaszkban (ebben benne van 4 ostorcsapás a fenékre, semmi vadulás)- 5000 ft

Többször az arcodba tolom a fenekem meztelenül- 1000 ft

Testfestés, láncok, egyéb kiegészítők megdobják az árat. Egyszer kalózként rumoshordóval kellett táncolnom, és a végén a rumot el kellett osztogatnom szexin táncolva, ez egy tizesbe belefért (a hordót én vittem).


Persze van amit ingyen vállalok, mint pl a vámpír fogak halloween-kor, vagy a rendőrnek, tűzoltónak öltözés. Vagy amikor azt kérték, hogy krumpliból készített nyaklánc legyen rajtam, és fűszoknya, valamint az egyik szemem legyen leragasztva, na ezt a poén kedvéért felár nélkül vállaltam. Azért én is csak ember vagyok.

2012. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszok!

Kedves utolsó, a szóbanforgó bulin biztosan nem kellene semmi extrát csinálni XD, csak a tánc és a szexi vetkőzés a lényeg, semmi nyalakodás, meg tejszínhab...

Tényleg csak a poén kedvéért akarnánk a bulira chippandale-t. Akkor olyan 20E körül számoljunk. Okés, köszi!

Esetleg ajánlani tudtok vkit Nyíregyháza/Záhony környékéről?

2012. jún. 20. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Szodoma és Gomora:D
2012. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem, miért kerül 4szer annyiba, hogy tejszínhabot nyalogathassak le méz helyett.. Na mindegy.


Biztos velem van a nagy baj, de eléggé furcsa nekem, hogy azért fizessek egy ismeretlen pasinak, h a seggét az arcomba dugja, szexin :)))

Van erre is vevő nő, úgy látszik.

2012. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
37%
Én se fizetnék pasinak, inkább szereznék egyet ingyen. :D
2012. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Én mennék ingyen,de csak 16 éves vagyok:D
2012. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

6-os: mert a tejszínhab-ábra lényegesen nagyobb felületű :-)

8-as, nyugi, már csak két év, és jöhetsz.

2012. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Táncolos műsort én nem vállalnák, mert már koros vagyok.

De mezteln felszolgálás és haszonló dolgok jöhetnek :)

2012. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!