Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonynak női vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonynak női vagy inkább férfi tanuja legyen? Nektek milyen nemű volt a tanutok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 13:38
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

félreértés ne essék, én vagyok a menyasszony :)

a bátyám és a barátnőm között vacilálok.

2012. jún. 21. 14:15
 12/33 anonim ***** válasza:
60%
Hát a helyedben akkor nekem egyértelmű lenne, hogy a testvérem. :)
2012. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bátyám volt a tanúm, a férjemnek az ő bátyja.
2012. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a legjobb barátom, aki férfi. Mivel külföldi, ezért egy másik férfi barát lett a tolmács - kvázi két tanúm volt :)

Férjemnek meg a nővére.

2012. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%
Nekem fiú volt a tanúm, és a hugomnak is.
2012. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
95%

nekem a tanum a legjobb barátom volt,aki férfi. A férjemnek az exbarátnője (aki a legjobb barátja azóta is) tehát nő.


És senkinek nem kattogott az agya, se nekünk,se a násznépnek

2012. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
29%

Nőnek ~ barátnő / rokon, de nő!

Férfinek ~ haver / rokon, de pasi!

Szerintem :)

2012. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a húgom volt, de nem hinném hogy ez releváns a te esküvőd szempontjából.


Ezerszer is elnézést, de nálam már az is kiveri a biztosítékot amikor egy menyasszony olyan szinten önállótlan és "szerencsétlen", hogy az esküvői dekoráció mérvadó színét és idegenektől kérdezi meg, de talán ez még azon is túl mutat......tanúnak azt kéri fel az ember, akit erre a megtisztelő feladatra fel SZERETNE kérni.....nem a nemét kell nézni, sem azt, hogy egy tucatnyi idegen embernek ki volt a tanúja......ha menyasszony vagy, az azt jelenti, hogy felnőtt ember vagy, aki háziasszony, feleség lesz! Egy minimális határozottság azért ezekkel a státuszokkal együtt jár ideális esetben :) Tényleg bocsi, sok boldogságot, de próbálj a te esküvőd dolgaiban egyedül dönteni, ne idegenek által :))

2012. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
92%

nagyonjó barát

és nem kattgott párom

neki is egy nagyonjó barátja


bár családi hagyomány hogy testvér/náluk keresztszülő,de mi vétettünk ellene és barátok lettek a tanuk :)

2012. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem zavarna, és nem füllentek.

Ha engem szeret, és velem házasodik össze (amit feltételezek, ha már oltárhoz vezet), akkor nyilván nem a tanújával akar majd összejönni. Engem nem zavar, ha női barátai is vannak, mivel én is tele vagyok férfi barátokkal.


Ha pedig őt szereti, menjen Isten hírével, de akkor ne vegyen el engem. Ennyi. Nem gondolom, hogy a templomban, az esküvőnkön akarna megcsalni, csak mert női tanúja van.


Ez a "10/10"-es kategorizálás meg akkora ökörség, hogy inkább nem is térek ki rá külön.

2012. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!