Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Történt valami cikis eset az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt valami cikis eset az esküvődön?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Láttam már a másik kérdést, de én újabbakra lennék kíváncsi.
2012. jún. 21. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Hát az én esküvőm az egész cikis volt

Kezdem azzal,hogy 8 hónapos terhesen mentem férjhez.

Voltaképpen mi nem is akartunk házasodni,hiszen 5 évig elvoltunk esküvő nélkül is,de a szülők kérték hogyha már jön a baba,akkor legyünk házasok.)

Szóval kezdésnek az önkormányzat előtt éppen szálltunk ki a kocsiból,de én annyira ideges lettem,hogy valahogy beakadtam az éppen kikapcsolt biztonsági övből,és elegáns mozdulattal kigurultam a kocsiból. A kint várakozó vendégek a magasba emelt abroncsot és a égnek emelkedő lábaimat látták.

Majd jött a bevonulás. Az anyakönyvvezető mondta,hogy a zenére lassan sétáljunk be, hogy a zene végig menjen. Mi meg ahogy meghallottuk a zenét,szinte berohantunk.Az anyakönyvvezető hölgy odaakarta súgni nekünk,hogy most kikapcsoljuk a zenét? de elfelejtette hogy bekapcsolta a mikrofont így a suttogást mindenki hallotta.

Leültünk.Elmondta amit el kellett mondania,én alig figyeltem rá. Végül elmondott egy egy esküvői történetet amire csak akkor figyeltem fel amikor a következőt hallottam.

-A vőlegény magas, jóképű (itt már vigyorogtunk a vendégekkel együtt,mert a vőlegényem nem mondható magasnak (167cm) és jóképűnek sem,mert az arcán lévő heg miatt(bár nekem ő volt akkor a leghelyesebb)

. a menyasszony ártatlanul és szűzies.. (na itt már kevesen tudtak halkan kuncogni,a terem igencsak visszhangzott a röhögéstől. Én is vigyorogtam,hiszem a nagy hasam miatt majdnem féloldalasan ültem..


Végre kimondtuk az igent,és jött a pezsgő bontás..Nem voltak nagy igényeim az esküvővel kapcsolatban csak 1 dolog. Kék színű pezsgőt akartam. Kedves nagybátyám felajánlotta,hogy hozz annyi pezsgőt,hogy mindenki tudjon koccintani velünk.Hozott is..Így több üveg kék pezsgő lett felbontva és a 30 ember aki ott volt velünk együtt ivott. 2 perccel később mindenki fetrengett a röhögéstől,(főleg a fotós aki a csoportképet csinálta) hiszen mindenkinek kék lett a foga,nyelve.Aki vigyorgott annak virított a kék fog. Később derült ki,hogy nagybátyám bitang jó ételfestékkel kékítette be a pezsgőket..2 napig kék volt a fogunk..

Hát kis esküvőnk volt, de annyit röhögtem,hogy azt hittem kiröhögöm a gyerekemet..:D

2012. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó,ez tök aranyos sztori!Biztos nagyon emlékezetes,s mókás lehetett!
2012. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg emlékezetes és vicces esküvőd volt. :)
2012. jún. 21. 22:20
 6/11 loorien ***** válasza:
91%
A harmas valaszadon annyit nevettem, hogy meg most is faj a hasam! En is kek pezsgot szeretnek ezek utan!!
2012. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a kék pezsgős sztorit valahol olvastam már...
2012. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:54-nek


Igen,olvashattad már, mert régebben is volt ilyen kérdés, és akkor is elmeséltem..Kerestem,de nem találtam meg..

2012. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű, 8hónaposan nagy pocakkal annyira nem vicces kigurulni a kocsiból, még szerencse, hogy nem lett bajotok! A kékségen kacagtam én is, fotózás a polgári után volt, kék fogakkal? :-)
2012. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem 20 napja volt, elmondom, mikre emlékszem :)

a polgári szertartás kint volt, és megcsináltuk a zenét, elmondtuk a zenekarnak, hogy mikor indítsák. Mi ott állunk, várjuk, hogy induljon a zene, a vendégek a helyükön. A zenekar meg röhögcsél. Akartunk szólni, hogy indítsák a zenét, de elvitte a hangot a szél :D A férjem már kiakadt, egyre hangosabban suttogott, hogy hé-HÉ, indítsátok MÁR! :D na végre beindult a zene, a helyünkre mentünk. Az anyakönyvvezető elkezdett beszélni, de nem szólt a miki :) mi már idegbajosak voltunk, esküszöm, semmire nem emlékszem a beszédből, mert folyamatosan az volt, hogy mikor fog működni az a sz.r :D ekkor bejött az egyik zenész, elkezdte birizgálni, akkor hol szólt, hol nem. Amikor végre eljutottunk az aláírásig, a miki zsinórban majdnem elestem, mert 20 centi magasan lebegett :) a csokrom közben pergett folyamatosan. 13 szál vörös rózsával indítottunk, a polgárin kiesett kettő, a templomin megint elszált egy, plusz apuval kivetettem egyet, mert már az is lifegett :)

A templomban egy lufi volt előttem az egyik gyerektől :) a pap azt mondta, kerüljem ki, de nem tudtam, átlépni sem a ruha miatt, így rugdostam magam előtt a kijáratig :)

Plusz amikor vágtuk a tortát, azt mondta a vőfély, hogy a tetejét vágjuk meg. ÉN voltam 150 cm, a torta teteje kb. 180 centin figyelt. Hát mondom a férjemnek, LEGALSÓ-LEGALSÓ! :) plusz a torta teteje lefordult, pofára esett a terítőn. Semmi gáz, a pincér odaugrott, megigazgatta, visszatettük a tányérra, és vágtuk tovább. De közben a könnyünk csorgott a nevetéstől :D alig bírtuk felvágni a tortát :)

így nem tűnnek viccesnek, de nekünk ez ott nagyon annak tűnt.

Ja meg WC-re csak két ember segítségével tudtam elmenni, és hiába segítettek, éreztem, hogy valami nem jó. Ők azt mondták, hogy minden rendben, de éreztem, hogy gáz van. Kiderült, hogy az abroncsom majdnem a nyakamban volt :D furán állt a szoknya :D

most ennyi jut eszembe! :)

2012. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!