Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ma lesz az esküvőm és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az esküvőm és nagyon izgulok hogy minden jól menjen, emiatt hasmenésem is van, vmi praktika hogy elmúljon? 23/N

Figyelt kérdés

szűk családi lesz mindössze 12 ember,de annyira félek hogy vmi nem lesz jó,az anyakönnyvezetőnek bevittem a zenét erre közölte szerezzek egy embert aki a hifit fogja kezelni mert ő nem ér rá majd nyomkodni.minden lépéshez más zene van.

erre gondolok

BEVONULÁS:Esküvői március Mendelssohn

Titanic - Musica & Letra

SZÜLŐKÖSZÖNTŐ:Kovács Kati - Úgy szeretném meghálálni

GYŰRŰHÚZÁS ANYAKÖNY ALÁÍRÁSA:Demjen-Most kell eldontenem

KIVUNULÁS:HIVATALOS Somewhere Over the Rainbow - Izrael "IZ" Kamakawiwoole

vagy túl bonyolítom és jó lenne az a zene is amit ő választott volna persze nem tudom mi az



2012. jún. 23. 08:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%
IDÁIG TE IS ELJUTOTTÁL??? Hát akkor menj tovább, kiscsillag. Ilyen hozzáállással a házasságod nem lesz hosszú életű.
2012. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Akkor írd ki németül, és nem csinálsz h.lyét magadból!


Mellesleg ez rhadt sok zene, felesleges...


A hasmenésedre meg széntabi, jó sötét pirítós, banán, de ez idegi alapú, szóval nem használ.

2012. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért van hasmenésed, mert stresszelsz. Majd egyszer elfogy... :D Nem gondolsz rá annyit és el is múlik ne aggódj! Én is ilyen vagyok, ha valamitől stresszelek, akkor egész reggel ülök a wc-n, de fölösleges bármit is bevenni, elmúlik, ha kicsit agyalsz máson
2012. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugalom, mély levegő. Hessegesd el a rossz gondolatokat, gondolj csak a jóra. Hallgasd a kedvenc zenéid, amíg van rá időd. De szerintem mire megírom ezt, te már nem leszel otthon. :) Sok boldogságot!!!!!!
2012. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem azzal jutottam el odáig hanem a szalvéta hajtogatással.mindenkinek köszönöm aki jó szándékkal írt.a hasmenés elment.
2012. jún. 23. 12:50
 16/16 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot Nektek!:)
2012. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!