Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó lesz ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lesz ez a szöveg a meghívóra?

Figyelt kérdés

Ezúton szeretnénk tudatni, hogy 2012. augusztus 25-én örök hűséget fogadunk egymásnak.

Elhatározásunkra a hivatali pecsétet 16 órakor a debreceni Városháza házasságkötő termében kapjuk, Isten áldását pedig 17 órakor a Szent Anna templomban kérjük.

Szeretnénk, ha velünk lennétek, hogy szem- és fültanúi lehessetek életünk legfontosabb eseményének,

és osztoznátok örömünkben mindkét ceremónián,

valamint az azt követő ünnepi vacsorán.


Mindenkit szeretettel várunk!



Ez két szövegből van összeollózva, kicsit átfogalmazva, szerintünk így sokkal jobban hangzik. Nektek mi a véleményetek róla? Jó lesz így?


2012. jún. 26. 08:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szeretnénk, ha velünk ünnepelnétek közös életünk első napját/napján, vagy valami hasonló :)

de egyébként nekem tetszik :)

2012. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Még egy kérdés: a szöveg fölé oda kell írni az ifjú pár nevét, ugye? Tehát a nevünk (X és Y), és utána következik a szöveg. Jól tudom?

2012. jún. 26. 11:19
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen, mi is odaírtuk, bal oldalra a menyasszony nevét, jobb oldalra meg a vőlegényét. Mi a teljes nevünket írtuk.

Pl:

Kis Edina Nagy János

2012. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm, sokat segítettetek! Szép napot mindenkinek! :)
2012. jún. 26. 11:28
 15/16 anonim ***** válasza:

mi úgy írtuk: házas életunk elsô oráit tôltsétek velunk -városban, az xy étteremben-, egy vacsorával egybekôtôtt mulatozáson.

2.

2012. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekünk ez lesz a meghívónkba. (mi is aznap házasodunk, szintén 30 fővel )


X.Y és X.Y (mi nevünk)


Itt van eljött a nagy nap, amikor a szív a szívnek hűséget fogad.

Legyenek hát tanúi ezen eseménynek, s jelenlétükkel tiszteljenek meg bennünket.

Szeretettel várjuk Önt és Kedves Családját

2012. augusztus 25-én 15.30 órakor

a hajdúböszörményi Polgármesteri Hivatal Házasságkötő termében

tartandó esküvőnkre, majd az azt követő vacsorára.

2012. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!