Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó lesz ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lesz ez a szöveg a meghívóra?

Figyelt kérdés

Ezúton szeretnénk tudatni, hogy 2012. augusztus 25-én örök hűséget fogadunk egymásnak.

Elhatározásunkra a hivatali pecsétet 16 órakor a debreceni Városháza házasságkötő termében kapjuk, Isten áldását pedig 17 órakor a Szent Anna templomban kérjük.

Szeretnénk, ha velünk lennétek, hogy szem- és fültanúi lehessetek életünk legfontosabb eseményének,

és osztoznátok örömünkben mindkét ceremónián,

valamint az azt követő ünnepi vacsorán.


Mindenkit szeretettel várunk!



Ez két szövegből van összeollózva, kicsit átfogalmazva, szerintünk így sokkal jobban hangzik. Nektek mi a véleményetek róla? Jó lesz így?


2012. jún. 26. 08:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2012. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jo, a miénk is hasonlo. személyes megjegyzésem annyi, hogy ez az életunk legfontosabb eseménye sôveg jo kôzhelyes és kamu, de ti tudjátok. nekem sokkal nagyobb esemény volt, mikor megismerkedtunk, vagy mikor megszuletett a kôzôs gyermekunk, de mondom, ez csak az én véleményem.
2012. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért a vacsora helyszíne is bele lesz írva a meghívóba, ugye?
2012. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

miért kéne a vacsi helyszínét beleírni? nálunk sosem volt divat... úgyis mindenki együtt megy, meg el van mondva szóban, aki nem ismerős, hogy merre megyünk...


amúgy nekem a söveg tetszik, szerintem jó lesz :)

De a legfontosabb esemény helyett én ezt írnám:

"Szeretnénk, ha velünk lennétek, hogy szem- és fültanúi lehessetek életünk egy(ik) mérföldkövének..."

2012. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

"úgyis mindenki együtt megy"


Honnan tudod?

2012. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A vacsi helyét szerintem is írjátok bele.

Egyébként tetszik a szöveg!

Sok boldogságot!

2012. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen a válaszokat!


A helyszín azért nem szerepel a szövegben, mert szűk családi körben tartjuk az esküvőt (30 ember), és szinte mindenki tudja, hogy hol lesz a vacsora. Akik meg nem, azoknak úgyis hiába írjuk le vagy magyarázzuk el, mert abszolút ismeretlen számukra a város, szóval ők majd követik a többi autót, hisz úgyis együtt indulunk a vendéglőbe.

De ha ti azt mondjátok, hogy mindenképpen illik beleírni, akkor így teszünk, bár sok meghívószöveg mintában nem látom a vacsora helyszínét feltüntetve.


Az "életünk legfontosabb eseménye" nekem is szúrja picit a szememet, ehelyett tényleg inkább valami mást írunk.

Esetleg úgy már jobban hangzik, hogy "életünk EGYIK legfontosabb eseménye". Szerintetek? Vagy így sem jó, és helyette inkább valami egészen mást írjunk?

2012. jún. 26. 09:42
 8/16 A kérdező kommentje:

Vagy így:

"Szeretnénk, ha szem- és fültanúi lennétek e számunkra oly fontos eseménynek, és osztoznátok..."

2012. jún. 26. 10:02
 9/16 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg:

"Szeretnénk, ha velünk lennétek ezen a szép napon, és osztoznátok..."



Melyik legyen???

2012. jún. 26. 10:21
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

" Úgy döntöttünk, hogy még szebbé varázsoljuk egymás életét,s e nemes napon 2012. július 21-én házasságot kötünk.Szeretnénk, ha Ön és kedves családja osztozna velünk a nap örömeiben, izgalmaiban és megtisztelne jelenlétével 15 órakor a xxxxxx Házasságkötő termében majd 16 órakor a xxxxx Római-katolikus templomban tartandó esküvőnkön, és az azt követő vacsorával egybekötött mulatozáson xxxxxxxx-on a Yyyyyy étteremben."


Nekünk ez volt a szövegünk, mi is 2 fajtából ollóztuk össze.

2012. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!