Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik ruha csinosabb menyecskeruhának?

Figyelt kérdés

[link] Vatera.hu/eskuvoi_ruhazat_es_kiegeszito/eskuvoi_ruhazat/menyecske_ruha/magyaros_kalocsai_mintas_menyecske_ruha_1610731775. html [link] Ie/itm/BLUE-BLACK-SATIN-CORNELLI-ROSE-SEQUIN-DESIGN-COCKTAIL-DRESS-SZ-8-14-/220853131644? pt=UK_Women_s_Dresses&var=&hash=item7915575d9c

Persze nyilván van, akinek egyik sem, de nekem ez a kettő maradt fenn a rostán. Bizonyos körülmények miatt (ezek egyébként nem szépészeti okokból, azaz nem azért, mert az nem áll jól, vagy nem tetszik) nem viselek piros, illetve bordó ruhát, ezért nem a hagyományosan viselendő színt választottam a menyecske ruhához.



2012. jún. 27. 13:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem jönnek be a linkek (rosszul is vannak tagolva) de másolással böngészősorba sem adott eredményt egyikre sem.
2012. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg nem jó sehogy sem. Próbáld meg valahogy rendesen belinkelni.
2012. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sem nyitja meg a gépem a linkeket.
2012. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sem nyitja meg!:(
2012. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%

nekem megnyitotta őket,csak a szóközöket kellett kitörölni :)

[link]

[link]

személy szerint az első jobban tetszik,oda vagyok a nép motívumokért,bár mostanában eléggé felkapott lett,ami engem zavar... már boldog boldogtalan is kalocsai mintás ruhákat hord... ennek ellenére a saját esküvői ruhámon is el tudnám képzelni a mintákat :)szóval szerintem az első a nyerő

2012. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%

# 5: köszi a linkeket! :)


Kérdező: megmondom őszintén, egyik sem tetszik.

Az első azért nem, mert nem szeretem ezeket a műmagyar dolgokat. Ha magyaros a menyecske ruha, akkor legyen valóban magyaros és nép, és nem csak valami olcsó utánzat.

A második pedig a színe miatt nem tetszik.

De ha választani kell, akkor a második csak más színben.

2012. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó hozzászóló, köszönöm a segítséget, sajnos nem vagyok nagy számítógép guru, persze nyilván ehhez nem kéne túl nagy tudomány, de úgy látszik, nekem nem sikerült a linkeket rendesen feltenni :-(

Szóval, köszi

2012. jún. 27. 14:05
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

Hát,nekem is savanyú uborkáért kiált. Melyik megy az esküvő színvilágához? Két nagyon különböző ruha,valamelyik nagyon nem passzolhat az egyéniségedhez. De melyik?

Nekem is kezd közönséges lenni ez a vissza a gyökerekhez erőltetett motívum mindenen.

2012. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Bocsi, nyilván az utolsó előtti hozzászólónak szántam az előzőt, de persze az utolsónak is köszi:-)
2012. jún. 27. 14:09
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Csatlakozom a 6. hozzászólóhoz. A második ruha egyébként nekem jobban tetszik, de a színbe én is változtatnék.
2012. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!