Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis esküvő, vagy nagy esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis esküvő, vagy nagy esküvő?

Figyelt kérdés
Én az az igazság, hogy nem vagyok híve a nagy lagzis esküvőknek, sokkal jobban tetszenek a kis, szűk családiak. A párom viszont nem tudom mit szeretne, szerintem nagyra vágyik. Tudom, hogy meg kéne adnom neki mindent ezen a napon, de nekem tényleg nem tetszik még a gondolat sem, hogy nagy legyen. A helyzet az, hogy túl sok embert sem tudnék meghívni és a keret sem túl nagy rá. Szerintetek mi legyen? 28/F

2012. jún. 29. 10:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Első körben kérd meg a kezét,majd kérdezd meg hogy ő miről álmodik,mit szeretne.

Aztán egy köztes megoldást keressetek.


Lehet ő sem akar 100vendéget.Nő vagyok,nekem 2 tanu is elég lenne,nálunk párom ragaszkjodik a több vendéghez.Látod,van ilyen is.

2012. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Mondd el neki, hogy ennyi a keret rá és számoljátok ki hány embert tudnátok vendégül látni. Egyszerű. Ha korlátozottak a lehetőségek, akkor szinte mindegy , hogy ki mit akar.
2012. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Ki vett rá az esküvőre?
2012. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
2.ik vagyok. Nekünk kéttanús esküvőnk volt, mert nem volt pénzünk és bizony nagyon rosszul éreztem magam, hogy nem lehettek ott a családom, barátaim.
2012. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Beszéljétek meg! :) Még azt se tudod, mit szeretne, de már előre aggódsz. Ez a legrosszabb, mert csak nő benned a feszültség.


A közös életetekre készültök, előttetek áll jó esetben több évtized megoldandó gondja, ennyit igazán meg kell tudnotok beszélni! :)))

2012. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már el van jegyezve. Beszéltünk is, de nem mondja ki konkrétan a dolgot és ezért nem tudom mit szeretne, hiába vagyok erényes vele. Az esküvőre pedig senki sem vett rá, közös megegyezés, hogy már jó lenne egybekelni.
2012. jún. 29. 10:43
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Akkor kezdjetek összeszedni egy előzetes képzeletbeli vendéglistát. Ebből hamar kiderül, milyen kapcsolati szintig szeretné meghívni a rokonságot, barátokat.
2012. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
Nekem mindegy...
2012. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Össze számoltuk itt már az elmúlt hónapokban egy párszor, hogy kicsi, vagy nagy esküvő, a költségek meghívottanként (vagy jobban mondva fejenként) átlagban 8-10 ezer Ft/fő.


Mondd a párodnak, hogy no akkor most üljünk le, hogy mi mennyibe kerül, kezdjünk el számolni! Papír, ceruza. Akkor majd az is kiderül, hogy ő mekkorát szeretne, és az is, hogy ezt hogyan birjátok majd anyagilag.


Felesleges előre paráznod, meglehet, hogy ő már számolgatott előre, és közelebb vannak az elképzelései a valósághoz, mint ahogy esetleg te azt gondolod.

2012. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kénytelenek lesztek megbeszélni. :)

Ha nem egyezik az elképzelésetek, akkor megoldjátok majd, kompromisszummal. (Meg persze attól is függően, hogy mi fér bele a keretbe.)

Úgyis "gyakorolni" kell a probléma-megoldást, ezer ilyesmi, meg még nagyobb dolog lesz még, amit házastársként meg kell oldanotok.


Hogy a kérdésre is válaszoljak (bár ezzel az információval nem tudom, mit tudsz kezdeni, lévén, nem az én véleményem kell, hogy mérvadó legyen): szerintem kis esküvő. Irtózom a nagy felhajtásoktól... De ez én vagyok. :)

27/N

2012. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!