Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idő alatt találtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt találtátok meg a ruhátok?

Figyelt kérdés

októberben esküvő, már varrni kellene, de még mindig nem tudom, milyet...


abroncsos, szív dekoltázsút szeretnék, mell alatt strasszal díszítve... de valahogy nincs meg az a húúúha érzés...


kis feketét csempésznék bele, de ha nem illik, az se baj, csak tetsszen...


ti meddig keresgéltetek?


2012. júl. 3. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nekiálltunk, találtunk is. Megakadt egy ruhán a szemünk, mindketten odáig voltunk érte, meg is rendeltük. Nem volt nagy kérdés:) A lényeg, hogy tetszen, ha van benne fekete ha nincs :) Nekem lila szín volt benne :)

Hajrá, sok boldogságot :)

2012. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát időben olyan 2 hónap, de ez összesen 4 szalont jelentett, abból az egyikben 2szer voltam, és kb 15 ruhát próbáltam összesen. Tehát viszonylag hamar, ha mindezt egy napra tudtam volna tenni, akkor 1 nap elég lett volna
2012. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen helyre mentem el, felpróbáltam csomó ruhát, tetszett egy csomó, könnyen kiválasztottam a legjobbat, de húha érzésem nekem sem volt :) ennek ellenére nagyon szép a ruha, mindenki odavan érte. Fontosabb, hogy Te milyen vagy a ruhában, nem a ruha a lényeg.
2012. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokáig kutattam ihlet után a neten, ki is néztem egy Maggie Stottero ruhát, de hát természetesen marha drága volt.

Így elmentem a pomázi Araonline szalonba, próbáltam a kinézett ruhához hasonló fazonokat, de egyik sem állt jól rajtam. Végül az abroncsos ruhákat is elkezdtem próbálni, és a harmadikba rögtön beleszerettem, meg is vettem. Abroncsos, szív dekoltázsú, 70ezer forint. Kb 1 óra alatt megvoltam a próbával, kiegészítőket is vettünk. :)

2012. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem összesen fél óra.Ötletem sem volt,hogy milyen legyen a ruhám,bementem egy szalonba.A kirakatban rengeteg ruha volt,a babákon.Az első,ami az ajtó mellett volt rögtön megtetszett.Az eladó megpróbált rábeszélni,hogy válasszak párat,nézegessem a kínálatot.Egyetlen ruhát próbáltam fel,azt,ami első látásra tetszett.Beleestem abba a ruhába nagyon,rajtam is tetszett,úgyhogy mást fel sem próbáltam.Abban fogok férjhez menni.Szerintem van, "húha" érzés,de csak akkor leszel biztos benne,ha már rajtad lesz.Képen sok minden szép lehet,de akkor leszel tökéletesen biztos,ha már látod magadon is.Sok szerencsét hozzá.
2012. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. júl. 3. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Neten kinéztem a szalont,ahonnan a ruhám szerettem volna. Elmentünk, 5db ruhát választottam és próbáltam fel, a 3. ruhára esett a választásom.( hűűha volt:) )

Nekem a menyecske ruhát hosszabb ideig tartott megtalálni. :))

2012. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
A barátnőm tavaly nyáron házasodott és jártam vele a szalonokat. Nézegettem már én is a ruhákat. Tudtam, milyet szeretnék. Aztán találtam egy iszonyat rendes varrónőt, aki megvarrta a ruhámat. 2 hónap alatt... Azt mondta, annyi kell neki. Kész is lett, még abroncsot is bérelhettem tőle. 100.000 volt kereken. De az anyag 60.000 volt ebből, mert tiszta csipke, hosszú ujjú (mert november 11-én volt az esküvőnk).
2012. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
78%
A városba ahol lakom nem találtam meg a nekem tetszőt.Netről kinéztem, és annak mintájára varratom.Ez kb.1 hónap.(Annyiba kerül,mintha kölcsönöznéd)
2012. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!