Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vigyek? Mit illik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek? Mit illik?

Figyelt kérdés
Barátnőm meghívott az egyik barátja esküvőjére, de én nem ismerem azt a társaságot egyáltalán, így a menyasszonyt-vőlegényt sem. Voltam még esküvőn, van menyasszony tánc, ahol illik valamennyi összeggel támogatni az ifjú párt, stb. Kérdésem, szerintetek mit/mennyit illik vinnem?

#szokás #etikett #illemtan #esküvői etikett
2012. júl. 10. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Én hasonló esetben soha nem vittem semmit. Sőt páromnak se vett külön soha semmit. Én ugye kaptam egy plusz meghívót, amivel meghívhattam valakit. Szóval ilyenkor a másik részéről is álltam az ajándékot.
2012. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom barátnőd adni akar valamit hát abba szállj bele, vagy hja pénzt ad akkor tegyél hozzá egy 5 ezrest
2012. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem mennék el.Akkor igen,ha a párom ismerőse és akkor akar bemutatni neki,mint társát.De nőként egy barátnő által ismert valaki esküvőjére nem mennék,nem látom értelmét.Olyan lenne,mintha csak potyázni mennék,mert ingyen van a kaja.
2012. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
számomra nem egyértelmű. nő vagy vagy férfi? ha férfi, és a barátnőd a párod, akkor szerintem külön ne vigyél ajándékot, azt sem tudod kinek viszed. beszéljétek meg, esetleg nagyobb ajándékot adtok, amibe beszállsz vmennyivel. ha csaj vagy, és a barátnőd azért visz, mert társaság kell neki, akkor... nem tudom. idegennek vhogy nem tudnék mit adni, mivel nem ismerem, gratulációkor meg pénzt adni megint érdekes szitu nekem, szóval asszem nem mennék el.
2012. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem ha úgy döntesz, hogy elmész, mindenképp illik legalább annyit adni, hogy a vacsorád költségét fedezze. Mivel nem ismered a párt, a menyasszonytáncba célszerű bedobni.
2012. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!