Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illik-e és ha igen mit vigyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik-e és ha igen mit vigyek leendő barátnőm szüleinek? 20/Fiú

Figyelt kérdés
Vacsit csinálni, meg értelemszerűen vacsizni hívott át magukhoz, de ha jól vettem ki a szavaiból a szülei is otthon lesznek és eddig csak egy gyors bemutatáson vagyunk túl. Vmi ital? virág? mind2? vagy nem kell???
2011. jún. 17. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
nem kell. 20 évesen nem.
2011. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
88%
anyukájának viszel egy csokor virágot, apukának meg egy üveg bort a vacsorához, és kész. nagy ajádékot nem szükséges venned, de vendégségbe nem illik üres kézzel beállítani (akkor sem, kedves első, ha 20 éves az illető).
2011. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A bor jó ötlet köszi a virág is illene tudom de vonatozni fogok 1 órát meg séta is lesz bőven úgyhogy azt hanyagolom :D
2011. jún. 17. 16:04
 4/7 napietus ***** válasza:
akkor vegyél anyujának valami finom bonbont.
2011. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszöntem :D
2011. jún. 17. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, akkor anyucinak bonbon, vagy valami hasonló, enm márkátlan vacak, apucinak meg egy üveg finom vörösbor, lehetőleg félédes, ha nem ismered az ízlését.
2011. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 napietus ***** válasza:
félédes vöröset kevesen szeretik. inkább száraz fehéret válassz, azzal nem tudsz mellélőni.
2011. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!