Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fűzős menyasszonyi ruha alá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fűzős menyasszonyi ruha alá milyen melltartót szoktak felvenni? Vegyek kifejezetten szilikonos pánt nélkülit vagy jó ha veszek átlagosat csak leveszem a pántját?

Figyelt kérdés
tudom hogy ilyen ruha alá nem muszáj venni mert a fűző tart de én szeretnék
2009. júl. 12. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha mindenképp szeretnél a pántnélküli szilikonosat ajánlom.
2009. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen levehetö pántost vegyél. de kell alá azért mert kidörzsölheti a cicidet is melltartó nélkül.
2009. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Akkor màr inkàbb pànt nélkül, mint szilikon pànttal! Szerintem!
2009. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


A kölcsönzőben nem ajánlottak semmijet?

Lehetőség van arra is, hogy melltartó betétet varrnak bele, így nem kell külön melltartót venned.

Ha nincs ujja a ruhának, se pántja, akkor jobb, ha nincs szilikonpánt. Nagyon alá tudsz izzadni, és egy idő után kellemetlen.

Mindenképpen nézd meg, hogy hol meddig ér a ruha, hogy a melltartó ne látszódjon ki alóla. Vannak már olyan megoldások is, hogy a pánt a mellkason tekeredik körbe, és a ruha háti kivágása alatt kötődik.


Üdv!

2009. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi, most vettem észre:

"A kölcsönzőben nem ajánlottak semmijet? " - vagyis "A kölcsönzőben nem ajánlottak semmilyen típusú melltartót"?


Üdv!

2009. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Olyat, ami nem látszik ki. Én így látatlanba a pántnélkülit javaslom. Amúgy is érdemes befektetni egy olyanba.:)
2009. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a szilikonos melltartót javaslom, - bocsi másképp nem tudom leírni - ami rátapad a melledre, és a ruha tartja, hogy ne essen le. Nekem ilyen volt, és nem kellett aggódnom, hogy kilátszik a pánt, vagy a melltartó.

Nem csúszkált, nem ment semerre, mert a ruha tartotta, rá volt tapadva rendesen a mellemre. Ennek nincs pántja, nincs csak két cicitartó, amit elől össze kell kapcsolni.

2009. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

amit az utolsó irt- két szilikon félkör ami feltapad magától és nem mozdul el- tezenis-ben és rossmanban láttam.

amúgy egy pántnélkülis melltartó sezrintem si érdemes beruházni (nem kell a legdrágább fehérneműboltban...) tezenis-t megint csak ajánlom, mert szerintem nagyon diákbarát (én ugye az vagyok) árai vanak. néha van a new yorkerben is. de a szilikonpántot sezrintem felejtsd el, emrt nagyon csúnya. még egy sima tophoz elmegy, de a menyasszonyi ruhádhoz ne olyat vegyél :)

sok boldogságot

2009. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Pánt nélkülit, és nem levehető pántost! különbség (ha nem tapad rád pánt nélkül, akkor el fog állni a fölső része, és látszódni fog a ruha alatt a vonala, elég ronda. Van ami kifejezetten rád simul és pánt nélkül is tökéletesen tart)! Érdemes test színűt keresni, mert az tényleg nem fog átlátszani, és a menyecskeruha alá is föl tudod venni.
2009. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nyugodtan mehet a pánt nélküli. Én nemrégiben voltam ruhát próbálni, és pont egy levehető pántos melltartó volt rajtam, és úgy tartotta fűző, hogy nem állt el, nem mozdult el. Szóval ezek a fűzők azért elég szorosak ahhoz, hogy megtartsák alatta a melltartót. Az én ruhám pl. nyakbaakasztós lesz, tehát vehetnék alá nyakbaakasztós melltartót, de mindig attól félnék, hogy kilátszik a pánt, ha úgy mozdulok, ezért én inkább pánt nélkülit veszek fel. Eléggé szoros a ruha felseje ahhoz, hogy megtartsa a melltartómat. Kipróbáltam, mozogtam benne mindenhogy a szalonba, és tényleg meg sem mozdult.
2009. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!