Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan zajlik az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik az esküvői bevonulás a polgárin?

Figyelt kérdés

Milyen sorrendben kell bevonulni? násznép a szülőkkel, tanúkkal és legvégül a pár

a tanúk mikor mennek oda a helyükre? illetve azt szeretném még kérdezni, hogy a pár együtt szokott bevonulni vagy külön? nálatok, hogy zajlott ez az egész? sajna én még nem voltam esküvőn és ezért nem tudom, hogy kell csinálni a sajátomon, segítsetek létszi



2012. júl. 15. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Még nekünk sem volt esküvőnk, de 2 éve a családban volt egy, ahol a násznép bent várta az ifjú párt a teremben, akik zenére vonultak be. A tanúk azt hiszem elől ültek és amikor az ő szerepük következett akkor léptek oda.

Egyébként szerintem ez variálható, alakítható az anyakönyvvezetővel meg lehet beszélni.


23N

2012. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Násznép és tanuk bent ülnek. Elöl mennek a koszorúslányok, aztán az ifjú pár. De érzés szerint variálható.
2012. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van a násznép beül, az ifjú pár pedig együtt. Legalábbis nálunk így volt, de ahogy ti szeretnétek.
2012. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk speciel nem ültek bent a tanúk, mert nekik kellett kinyitni az ajtót nekünk. Utána meg persze becsukni. :)
2012. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Polgárin legtöbbször a násznép megy be először, aztán a koszorúslányok, gyűrűvivő, pár legtöbbször együtt, utánuk a tanúk, de amúgy bárhogy lehet, ahogy nektek szimpatikus.
2012. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A násznép bent ül. Elöl a tanúk, felénk állva várják, amíg a pár beérkezik (sőt általában a násznép is feláll, amikor kísérik be a párt). A vőlegényt az Édesanyja, a menyasszonyt az Édesapja vezeti be. Ha valamelyikük elveszítette a Szüleit, vagy pl. a menyasszony az Édesapját, akkor pedig lehetőség szerint ellenkező nemű testvér vezeti be. Vagy alapban (Szülőktől függetlenül) a testvérek vezetik be. De szerintem, úgy csináljátok, ahogy Nektek tetszik, ennek nincs szabálya! Sok boldogságot!
2012. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 loorien ***** válasza:

Nalunk a nasznep bement ahogy erkezett, s bent ult mindenki az eskuvo kezdetekor. Ekkor az anyakonyvvezeto es a tolmacs bevonult, mogottuk a volegeny a ket tanu kozott. Azutan megszolalt a zene, a gyuruhordo kisfiu, s utana a menyasszony az edesapa altal kiserve.

Azert volt igy, mert a parom nem akart latni az eskuvo elott.

2012. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!