Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szűk csak családi körbe lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűk csak családi körbe lenne az esküvő, és ilyenkor is lehet előtte nem e gáz így is legénybúcsút tartani attól függetlenül, hogy a haverokat/barátaimat akik jönnének legénybúcsúra nem hívom meg az esküvőre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg szűk családi, akkor nem gáz.
2012. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem gáz, én is most hivatalos vagyok egy lánybúcsúra, jóbarátnőm, az esküvőre mégsem hívtak, mert csak a család lesz ott.

23N

2012. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez jó hír akkor:)

Mert nem akartam bunkónak tűnni, hogy tartok egy legénybúcsút hoznak ajándékot stb. és az esküvőre meg nem hívók meg senkit onnan mert ,hogy csak család lesz semmi haverok ismerősök.

Mennyivel szokták az esküvő előtt tartani, hogy azért képebe legyek ott is? :)

S ha párom is meghívnám mert ő max. egy valakivel tudna tartani leánybúcsút aki a legjobb barátnője.

Úgy gondoltam a buli vége fele találkozni xy helyen és együtt befejezni? (csak mert ők ketten lennénk)

Vagy ez gáz ötlet?

Tartsa meg külön ős is én is ebbe az esetbe is?

2012. júl. 19. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
simán lehet egyben, 1 héttel előtte szokták, de azért ajándékot ne várj :)
2012. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem elég fura meghívni a párod a legénybúcsúra, de a te legénybúcsúd, szóval azt csinálsz amit szeretnél, a lényeg, hogy jól érezd magad :)
2012. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem olyan ajándékra gondoltam ami +18 girl :)

Csak ha házi buli akkor ugye szoktak hozni alkoholt erre.

2012. júl. 19. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem gáz. Ne hívjátok legénybucsunak. Vegyétek ugy,hogy kozosen a haverokkal buliztok egyet. Fiuk, lágyok egyutt, miért ne?! Jo otlet. Szerintem szép dolog, hogy nem akarod ebbol kihagyni a párodat. Aki normális az megérti, hogy csak szuk családi korben lesz az eskuvo. Elotte valo hétvégén meg is tarthatjátok.


25N

2012. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!