Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Körasztal, U alak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körasztal, U alak, vagy sorok, vagy sima hosszúkásból több?

Figyelt kérdés

21x12 méteres terem, kb. 70 fős násznép.


Melyiknek milyen előnye, milyen hátránya van?


Nem sok esküvőbe járok, körasztaloson voltam, ami nagyon szép de nem tetszett, hogy én pont háttal ültem a párnak és folyton ki kellett tekerednem, vagy nem láttam semmit.


2012. júl. 19. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk az a verzó volt,amikor mi,azaz a násznép a teremvégébe ültek,a vendégek asztalai meg ferdén voltak ( az utolsó előtti kép azt hiszem) mert így mindenki ránk látott,és kényelmesen elfértünk,-és főleg ott javasolták nekünk ezt a verziót. bár mi 180an voltunk egy hatalmas terembe. és nyílván több sor volt,nem csak annyi amennyit a képen látsz. nekem tetszett így és nem bántam meg. de tényleg nem könnyű a választás.
2012. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!