Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről? Deszert-p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaegy kérdése:

Mit gondoltok erről? Deszert-parti

Figyelt kérdés
Polgári szertartás után deszert-parti?Persze délutáni orába ugyhogy nem éhes a társaság.senkit nem akarunk kihagyni és aki akar igy eljön nem lessz veszekedés.Rokonságban is sokan tudnak sütni sütit igy csak alapanyagot kellene venni de nem mindegyiknél.Pár orás időtartlmra gondoltunk és nem fogadunk el senkitől sem pénzt.Eggyütt élünk már és van gyermekünk is.Csak szeretnénk papirral is kifejezni.Gyürüket kaptunk családi régi arany karikagyürüket igy azt sem kell máár venni.Italt nem tudjuk milyen illene ehez a nem mindenapi programhoz.Így az időpont is lerövidülne amit várni kellene.A helyszin is kinti benti lehetőség is adott.Mit gondoltok?Ti belevágnátok?Tudja mindenki hogy nincsen pénzünk, de mégis örülnénk ha mindenki eljönne csak ugy sütizés meg beszélgetésre.Tippek?Ötletek?23/l

2012. júl. 24. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Ülj le,egyes!!

Amúgy nem rossz ötlet.

2012. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Miért mondod? Ismeri a nagybetűket is.
2012. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Ja tényleg, és használt néhány helyen vesszőt is. De jó!:))
2012. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
a gyorsírás következménye a helyesirási hiba.Külföldön már látni desszert partikat.Olyan ahol édességeket lehet enni és nem főételeket.fogadásként is nevezik.
2012. júl. 24. 20:09
 5/17 A kérdező kommentje:
Anyósom aki nyert pár kupát süti és torta süti versenyen is.És van cukrász is a rokonságba igy jó ötletnek tartom.De milyen italt vegyünk?Bort jó minőségüt olcson tudunk rokonságtól szerezni s pálikát is.
2012. júl. 24. 20:11
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom nem hallottam még ilyenről. Pluszba tök jó lenne meg minden, hogy ti csináltok de egy főétel után ami lehet egyfogásos is... miből gondolod, hogy nem lesz éhes a társaság? Vagy előtte mondod, hogy egyetek otthon?

Nem tudom elképelni, hogy bemegyünk és leülünk és mondod, hogy jó étvágyakat a sütikhez mellesleg én attól még éhesebb vagyok :D szerintem ennyire ne spórolj... otthon is tudtok főzni egy sima törtkrumplit pár kg hús amit kirántasz pár ezer forint... nem szükséges 2-3 féle kaja, elég rántott hús, vagy egy pár golyó fasírt is...legalább mini szendvicsek legyenek...

2012. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra hogy lehetne valami finom pörköltet csinálni
2012. júl. 24. 20:17
 8/17 A kérdező kommentje:
de a mini szendvicsek jó ötlet.
2012. júl. 24. 20:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány fős lesz? Azért kilehet hozni nem nagy költségvetésből egy kg rizsből megvan 10 szép adag köret...még keveset is mondtam én itthon 5főre két pohár rizst főzök. Mellé egy szelet rántott hús tökéletes, vagy fele fele arányba krumplival, nem kell étterem...
2012. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem mindenki süti rajongó.

A társaság tuti éhes lesz.

Egyébként, ha pálinkát, finom, erős bort kínálsz, akkor viharos gyorsasággal fognak berúgni a vendégeid, mert a sütemény nem elég hozzá.

Ne süttess ennyi süteményt, annak az árából inkább vegyetek pár kiló húst, bográcsba főzni egy jó pörköltöt, tarhonyát, sós krumplit mellé, savanyúság, aztán kész.

2012. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!