Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről? Deszert-p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaegy kérdése:

Mit gondoltok erről? Deszert-parti

Figyelt kérdés
Polgári szertartás után deszert-parti?Persze délutáni orába ugyhogy nem éhes a társaság.senkit nem akarunk kihagyni és aki akar igy eljön nem lessz veszekedés.Rokonságban is sokan tudnak sütni sütit igy csak alapanyagot kellene venni de nem mindegyiknél.Pár orás időtartlmra gondoltunk és nem fogadunk el senkitől sem pénzt.Eggyütt élünk már és van gyermekünk is.Csak szeretnénk papirral is kifejezni.Gyürüket kaptunk családi régi arany karikagyürüket igy azt sem kell máár venni.Italt nem tudjuk milyen illene ehez a nem mindenapi programhoz.Így az időpont is lerövidülne amit várni kellene.A helyszin is kinti benti lehetőség is adott.Mit gondoltok?Ti belevágnátok?Tudja mindenki hogy nincsen pénzünk, de mégis örülnénk ha mindenki eljönne csak ugy sütizés meg beszélgetésre.Tippek?Ötletek?23/l

2012. júl. 24. 19:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mindenen gondolkodunk már minden tippet meghalgatunk mert mondom nagyon kicsi a költségvetés és a menü határozza meg a létszámot nálunk és nem forditva.Elég egy max 3 orás fogadás is.Nem nagy felhajtás és kb 30ember.A fogadás helyszínén lenne a szertartás is csak külön részen.De gondoltunk az esti szertartásra is.
2012. júl. 24. 20:33
 12/17 A kérdező kommentje:
Szóval szertartás utáni bográcsozás?Ezis jó ötlet.
2012. júl. 24. 20:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én mindenképp adnék enni a vendégeimnek...3ezerből meglenne a köret... 4-5kg hús, kígyóubit felkarikázol már is meg van a savanyúság is..szerintem azért maximum 15ezerből meglenne, sütik sem sokkal olcsóbbak 150 ft egy kg liszt.. cukor árát már nem is tudom, tojást meg meg se említem...
2012. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk 30 főnek leves+ második az mennyiből jön ki?A süteményt azt felét kapnánk másik felét részben kéne álni az most mellékes.kb ár kellene.Egyszerű sima menű.Gyerekeket nem kell számolni mert ugyanannyi éhesebb felnőtt van,
2012. júl. 24. 20:46
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

Levesnek húslevest javasolnék az olcsóbb abba a hús meg a tészta a drágább de az is szerintem 2-3-4ezer ft lenne.

Vagy pedig lenne egy gulyásleves és utána sütsz 100palacsintát 1-2 ezer forintért szerintem mindkettő megállná a helyét

2012. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyományosba gondolkodsz lehetne a desszertek mellé akár fondüt, grillt adni sósnak, vagy szendvicskéket. Amúgy szerintem nem gáz ha nem adsz amolyan főételt, de legyen sós is valami. Ital meg nyilván kajához illő, de sütikhez édes bor dukál alkoholosnak, de azok elég drágák ha jó minőségű, vagy szörpös pezsgő, az nagyon finom :)
2012. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Desszert parti helyett valami állófogadás-féleségben gondolkodj. Hideg (szeletelt) sültek, fasirtgolyók, minipizzák, sajttál, saláták, hidegtálak (pl.kaszinótojás, sonkatekercs, krumplisaláta, tésztasaláta), sós aprósütemények (pogácsa, sajtosrúd,) gyümölcstál ÉS a sütik.
2012. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!