Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői smink milyen legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői smink milyen legyen?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok nekem, milyen alapozót válasszak. Azt tudom, hogy olyat válasszak mint a bőröm. Én ehhez annyira nem értek , hogy az csak na.............milyen márka a tuti jó?

2012. júl. 29. 09:01
 1/8 Tinker Bell ***** válasza:
96%
Menj kozmetikushoz, majd ő kisminkel, ért hozzá, és még olyan színeket is használ majd, amik jól állnak neked.
2012. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!


szóval a kérdésem arra vonatkozott milyen alapozó a jó márka.....

2012. júl. 29. 09:21
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
A Garnier-nek van egy hidratáló alapozója (BB), reklámozták is. Én nagyon ajánlom, nem szárít, nem feltűnő, mint egy alapozó! 2 v 3 árnyalata van, attól függ, milyen színű a bőröd, szolizol, napsütés, stb, de ezt egy kozmetikus elmondja. Vigyél a ruhádról egy képet esküvő előtt, majd ő megmondja a tutit!
2012. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tinker Bell ***** válasza:
96%
Na, hát ha az első válaszom ennyire nem volt kielégítő, akkor megfogalmazom másképp. Ha nem használsz alapozót, akkor úgy is neked kell kitapasztalnod, hogy melyik válik be. Az amit először megveszel, szinte biztos, hogy nem lesz jó. Lehet tanácsot kérni, de mindenkinek más a bőre és tapasztalat kérdése, hogy melyik márka, melyik típusa jó. Ezért írtam én is, és a másik válaszoló is, hogy olyat kérdezz meg aki ért hozzá, őt pedig kozmetikusnak hívják...
2012. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tinker Bell ***** válasza:
93%
Még annyi, hogy lehet "jó márka", ha az arcbőrödnek nem megfelelő...
2012. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Mondhatunk Neked jó márkákat,MaxFaktor,L'Oreal,ezek mind kitünöek,és minden bőrtípushoz van alapozójuk.

A probléma csak ott kezdődik,hogy eddig nem használtál semmilyent,ez elég nyilván való,ergo sminkelni sem az erősséged.Az alapozót bőrtípushoz használjuk és van egy eldolgozási technikája is na meg fixálni is kell a vakolatot ugyebár.

Ha meg egy menyasszonyi sminkről van szó,akkor főleg annak kell tökéletesnek lenni,az utcai az lehet semmi további nélkül otthon készített.

Gondolj bele,az az alapozás az arcodon hosszú idei ott kell maradjon,anélkül,hogy bármi változás legyen rajta és úgy hogy a násznépet végigcsókolod.


De akkor is érdemes egy kozmetikus pingálását kérni,ha a násznép egyik tagja vagy mert képek készülnek rólad is,és hát nem a legelőnyösebb főleg így ,hogy csak most akarsz megismerkedni a sminkelés alapjaival.Ha meg tapasztalt lennél akkor nem kérdeznél ilyet.MI sem vagyunk kozmetikusok,de ahhoz,hogy viszonylag jó utcai sminkem legyen,pár hónap gyakorlatozásba beletellett.

2012. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyébiránt, ha a kérdést nézzük, a smink szó a komplett arcfestékre, színekre jellemző, ami majd igazodik mindenhez, mint ruha, csokor, egyéb vonatkozásában. Csodát ne várj, senki se tudja, milyen a bőröd. A kérdés alatt kisebb betűvel pedig kifejted a kérdést, de ott már az alapozóra mész rá. Tehát most vagy a smink vagy az alapozó?! Két külön álló dologról beszélünk, tehát: ha mész kozmetikushoz, majd ő elmagyarázza.
2012. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha több sminkcuccot is vennél a sminkedhez, akkor biztosan olcsóbban kijössz sminkessel, én magamat sminkeltem (értek annyira hozzá, hogy jó is lett) és vettem új púdert, szájfényt, meg 1 szemhéj palettát, drágább volt ez a 3 cucc mint egy sminkes, de jó sokáig használom még. Menj el egy jobb fajta drogéria-parfümboltba, én a kék D-betűvel kezdődőben vettem, nagyon segítőkészek, tudnak tanácsot is adni és jó minőségűek a termékeik.
2012. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!