Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szomorú vagyok, le kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok, le kellett mondanom a lakodalmat. Ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés

Meghalt a nővérem párja múlthéten. Nagyon furán éltek,kócos volt,tesóm sokat szenvedett és autóbalesetet szenvedett a párja,van egy közös gyermekük.

Szeptemberben lett volna a lakodalom. Az esküvőt megtartjuk,de csak a legszűkebb körben,11-en.Félek,hogy mindig bánni fogom,hogy elszalasztottam azt,hogy legyen egy ilyen gyönyörű boldog napom, de nem szeretném ezzel is kínozni a nővéremet.Egy pár vendég,akit visszamondtam furcsán néztek rám,szinte dühösek lettek,hogy nem lesz buli.Lehet,hogy addigra nem fogunk így szenvedni,de szerintem kínosabb előtte egy héttel lefújni mindent.Szeretem a nővéremet,sajnálom a párját nagyon,de nagyon,de kicsit elkeseredtem...


2012. júl. 30. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Az esküvőtökig még több mint egy hónap van hátra. Én nem mondanám le a lagzit. Egyrészt addig még van idő, másrészt a nővérednek meg kell értenie, hogy az életetek megy tovább. Más lenne, ha a jövőhétre lenne kitűzve.
2012. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Nehéz helyzet, de én inkább későbbre rakattam volna. Ha lemondani le lehet, akkor át is lehet szervezni. Mondjuk későbbre, vagy ha már túl hideg van, akkor jövő őszre.
2012. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

én sem mondtam volna le. a vendégek közül csak a ti szűkebb családotok ismerhette. Azt elhiszem, hogy a nővéred ki van bukva, de az esküvőig több mint egy hónap van hátra, addigra már át kell lépnie az elfogadás gyászszakaszába. Persze, nem azt mondom, hogy tilláromhajj, bulizzon, de ez a ti napotok, nem hiszem, hogy olyan szoros kapcsolat volt közted és az elhunyt közt. A vőlegény családtagjai nem is ismerték, és gondolom, ők teszik ki a vendégség felét. A te családodban sem ismeri mindenki. Más lenne a helyzet, ha nagyszülő, vagy ne adj isten szülő lett volna az áldozat, de őtb a ti rokonságod ismerik is, így teljesen érthető a halasztás.


Egy szó mint száz, én nem fújnám le.


De nem egészen tiszta, most akkor már lemondtál mindent, vagy csak egy-két vendéget, és ezért fordult meg a fejedben, hogy nem kellett volna?

2012. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondtam volna le. Ha nem akarom hogy a nővérem szenvedjen akkor az egészet le kéne mondani, nem? Simán megtartanám a bulit és elmondanám neki hogy egyáltalán nem sértődöm meg ha ő rosszul érzi magát és hazamegy. Teljesen megérteném, de nem mondtam volna le.
2012. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha áttennétek például tavaszra, akkor megmaradhatna a lagzi. Vagy azon sem kellene fennakadni, ha megtartjátok a lagzit. Más eset lenne, ha szulo hunyt volna el. En hallottam ilyet,hogy eskulo elott egy héttel meghalt a volegény apukája. Természetesen csak osszeházasodtak, lagzi lefujva.
2012. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Én sem mondanám le. Szörnyű az ilyen dolog és nem tudom milyen volt a kapcsolatotok, mennyire kötődtetek, mennyire visel meg téged és a szüleid, persza tesódat egyértelmű, hogy nagyon, de szerintem ez inkább a testvéred és a volt párja családjának a gyásza, nem a tiétek. Tesódnak sem kell mulatozni, ha nem akar, elmegy a szertartásra, a vacsorára és hazamegy, ha úgy érzi...
2012. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mondanám le, főleg, hogy már meg volt szervezve, abban az esetben ha most tűznétek ki az időpontot, akkor lehetne esetleg májusra tenni, de így szerintem nem szükséges emiatt lemondani a lagziról.
2012. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bence_ ***** válasza:
91%
Kár volt lemondani. Nővérednek ettől egy picit sem lesz jobb, cserébe a családnak sem lesz pár perc boldog pillanata.
2012. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És a nővéred simán engedte, hogy lemondjad? Én nem mondtam volna le, max kesobbre rakattam volna. Ez a TI napotok lenne, és bármennyire is szomorú az ami történt, nem az a megoldás, hogy te bánod egész életedben, hogy lemondtad életed egyik legfontosabb eseményét.
2012. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A tesóm nemigen tud gondolkodni a fájdalomtól,úgyhogy nem tiltakozott,de hiába is tiltakozott volna.Jobb lesz ez így,már nem is szomorkodom ezen.Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 31. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!