Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényt ki kiséri be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényt ki kiséri be a templomba?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam,hogy az édesanyja, de a szomszédassony váltig állitja, hogy nem. Több esküvőt is láttam már, hogy egy asszony kiséri be. A barátnőm férjét is az anyukája kisérte be.
2012. júl. 30. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Általában az édesanya, de ha nem akkor lánytestvér vagy koszorúslány a lényeg hogy egy lány, amennyiben lehetséges egy női rokon.
2012. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Húg, nővér, anyuka, koszorúslány, akit akartok.
2012. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
A filmekben úgy szokott lenni, hogy a vőlegény már az oltárnál áll és vár a menyasszonyra.
2012. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Jó,jó, de hogy kerül oda az oltár elé? Az égből pottyan oda? Hiszen a násznép már ott ül a padsorokban és az ő bevonulását is végig nézi. Tehát marad az anyuka, egy koszorúslány vagy egy nőrokon.
2012. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
én úgy tudom hogy szokás szerint az anyuka kíséri ha pl anyuka már nem él akkor akit felkér rá. Én a másodunokatesómat kísértem így...
2012. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha lehetséges akkor az anyukája, ha nem, akkor női rokon (testvér, unokatestvér stb.) szokta.
2012. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A párommal együtt fogunk bevonulni, szerintem az sokkal szebb és lesz olyan hatása. :)
2012. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Engem az oltárnál várt a pappal együtt, a vendégek előtt ment be a templomba. De ha valaki kíséri, akkor lehet anya, nagymama, lány testvér.
2012. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!