Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van lehetőség humanista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lehetőség humanista esküvőt tartani Magyarországon, kizárni teljesen a vallási oldalt, egyáltalán elmennének egy ilyen esküvőre hívők, vagy nem hívők ti tartanátok ilyen esküvőt?

Figyelt kérdés
Ateista, humanista párként semmiképp sem tartanánk templomi esküvőt, sőt temetést is pap nélkül szeretnénk, érdekelne, hogyha ma még nem is, de szerintetek lehet majd humanista esküvőt rendezni és nem csak a hivatalban két tanúval? Semmiféle vallási, mesebeli részletet kizárni. A többi kérdés feljebb olvasható. Köszönöm

2012. aug. 3. 18:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem ebben mi az amit ma nem lehet?
2012. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet.Miért ne lehetne?


Kijelölitek a helyet tópart , park vagy bármi ahol lehetőség van ilyesmire.Oda hívtok mindenkit és összeadnak titeket.

2012. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze , polgári esküvő után csináltok egy lakodalmat. Már miért ne lehetne.
2012. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tehát elfogadják hivatalosan az ilyen esküvőt, vagy csak az anyakönyvi hivatalban köttetettet, bocsánat, nem tudok sok mindent az esküvőkről, eddig csak templomin voltam, amit alig tudtam végighallgatni és nem is tudom mennyire hivatalos.
2012. aug. 3. 18:34
 5/23 A kérdező kommentje:
De emellett kell polgári is, ugye? Tényleg nem értem az esküvők menetét.
2012. aug. 3. 18:35
 6/23 A kérdező kommentje:
Azért sem egyértelmű, mert ugye a polgárin kívül adott egy pap, aki egy templomban összead, de egy humanista, pl. tópartin ki ad össze?
2012. aug. 3. 18:36
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Csak az a hivatalos, amit anyakönyvvezető vezet le. Ez a polgári, a többi mellékes.
2012. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak az hitteles amit az anyakönyveztető intézi. De meglehet csinálni hivatalon kívül is.
2012. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Polgári esküvőre hivatalos anyakönyvvezetőt kérhetsz bárhova (pl. kerti partira), csak fizetni kell érte. Egyébként vannak nagyon szép házasságkötő termek is.
2012. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az anyakönyvvezető ad össze hivatalosan. Ha csak pap ad össze az nem hivatalos, nem fogadják el. Anyakönyvvezetőt pedig kérhetsz bárhová, csak ugye nincs ingyen.
2012. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!