Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen sminkem legyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sminkem legyen az esküvőmre, ha nem tetszik az, amit a kozmetikus akar csinálni?

Figyelt kérdés

Mivel a ruhám ekrü színű,a kozmetikus azt akarja,hogy arany sminkem legyen,próba még nem volt ugyan,de valahogy nem tudom magamon elképzelni,főleg mivel világos bőröm,kék szemem és szőke hajam van.Szerintem az arany szín a barna szemű,sőtét hajú nőknek áll jól.

Tudnátok adni valamilyen tippet,hogy az arany helyett milyen sminket csináltassak,ami menne a ruhámhoz is?



2012. aug. 19. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb kiegészítők milyen színűek lesznek? Mondjuk a csokor, dekoráció?

A kozmetikus egy szolgáltató, tehát olyat csinál, amilyet te szeretnél.

Szerintem lehetne a sminked rózsaszínes vagy kékes, esetleg halvány lilás. De csupán a ruha színéből nehéz kiindulni.

2012. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menyasszonyon csak valami szolid sminket tudok elképzelni. Nem maszkabálba készülsz. Komikus a "különlegesen" kisminkelt menyasszony.
2012. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Minden kiegészítő megegyezik a ruha színével,vagy fehér.

Tudom,hogy nem vagyok köteles alávetni magam a kozmetikus akaratának,de nem igazán van ötletem,hogy milyen legyen a smink,csak annyit tudok,hogy azt,amit ő ajánlott,nem szeretném.

2012. aug. 19. 19:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam egy szóval sem,hogy erős sminket akarok,csak ötleteket kértem.Nekem sem jön be természetellenes smink.
2012. aug. 19. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a Google keresőbe, hogy "Nude eye makeup", milliárd találatot fog kiadni, és vannak köztük valóban szolid sminkek, de pár vadabb, erős tusvonalas is, és olyat is láttam, ahol kicsit ezüstös, törtfehéres, ekrüs szemhéjpúdert használnak. Biztos találsz néhány olyat, ami tetszene és el tudnál képzelni magadon. Ezeket mutasd meg a kozmetikusnak, és biztos össze tudtok hozni így valamit, ami tetszeni fog.
2012. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy nem sminkeltetnék olyan kozmetikussal, aki már az alapokkal nincs tisztában. Ha fogalma sincs róla, hogy mi áll jól egy arcnak, akkor mit várunk tőle? Én azonnal keresnék mást.

Nekem nem is kozmetikusom volt, hanem profi sminkes, és nagyon megérte az árát.

2012. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Némelyik sminket nagyon durván félre tudja sminkelni az embert.

Szerintem keress másik sminkest. De egy próbasminket azért megér és látni fogod, hogy jól áll-e.

A legfontosabb, hogy Te jól érezd magad benne!

2012. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!