Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a ruháról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 21. 15:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű! Megváltoztatta az elképzelésemet az álomruháról. Talán a háló helyére csipke jobb lenne, de igazából mindegy.
2012. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
én inkább egy szép bolerót választanék hozzá. Bár én nem venném fel, és nem is ilyet választottam, de egyébként tetszik az egyszerűsége, nincs semmi pucc, de mégis menyasszonyi ruha, szerintem szép leszel benne :) egyedül a felső része nem jön be annyira, meg talán a masnit egy kicsit feldobnám valamivel, vagy fekete szalaggal, vagy egy kis kővel.
2012. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!