Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az USA- ban milyen esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az USA- ban milyen esküvői szokások vannak?

Figyelt kérdés
mint pl itt a menyasszony rablás
2012. aug. 22. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
semmi. fellengzés, hogy kinek milyen nagy tervezőtől van a rihája, hogy hány vendég, hogy megjeleik-e a New york Times-ban, és hogy melyik esküvőszervezőt válasszátok. :P
2012. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert Magyarországon aztán egyáltalán nincs fellengzés, ugye?
2012. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Valami régi, valami új, valami kölcsön és valami kék.


Amúgy az elsőnek üzenném, hogy a túlzásba vitt kultúragyűlölet az egyik oka, hogy elszeparálódnak a népek. Tudom USA-ban nincs akkora kultúra, hiszen 500 éve alig van meg, viszont szerintem le kellene szokni erről. Neked bezzeg rosszul esne, ha a kínaiak leszólnák a mi kultúránk, mert milyen kis fiatal, meg nekik sokkal színesebb. Na ugye!

2012. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
nincs bennem semmi gyűlölet. Csak kész tények. leírtam, mert a kérdező véleményt kért. :D már mindjárt meg kell folytani az embert, ha nem ugyanaz a véleményem, mint nektek :P
2012. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem véleményt kért, hanem információt. Te azt nem tudtál szolgáltatni, szóval haszontalan a válaszod!
2012. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
A víz folyik. Megfojtani szoktak valakit inkább.
2012. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Náluk nincs menyasszonytánc, ha pénzt kapnak az újházasok, azt előtte szokták elküldeni, vagy az esküvőn kapják meg borítékban, csekken.

Nincs menyecskeruha. A pár vagy nincs is ott a lakodalmon, vagy csak kevés ideig, mert "elszöknek" nászútra.

Náluk hagyomány a csokordobás.

A pár készíthet nászajándéklistát egy adott áruházban, a rokonság arról választva megveheti a kívánt tárgyat. (Ez nekem nagyon tetszik, mert kiküszöbölik, hogy 4 mikró és 8 csészekészletük legyen...)

2012. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mi akkor nyitotanc semmi nincs? bocsi telorol vok
2012. aug. 22. 19:45
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Hat en tobb lagziban is voltam mar. Mindegyik a vallastol {is) fuggott. Ahogy elottem irta valaki van "Registry" ahol egy uzletben vagy akar weboldalon bejelolhetik hogy mit szeretnenek. En pl. mikor Babat vartam csinaltam egyet es ismerosok onnan vasaroltak a penztarcajuk szerint. Van olyan ahol kifejezetten kerik, hogy milyen ruhaban jelenj meg (Dresscode) pl. csak feherben vagy lila stb...Nagy hagyomanya van a "Brunch"-nak ami nem mast mint a reggeli es az ebed egyutt. Nem az elozo napi maradekot etetik meg veled!.....en birom az ilyesmit mert szinte mindig jo a kaja meg a tarsasag is. Voltam olyan lagziban ahol kibereltek az ocean parton egy nagy hazat egy szigeten es olyan volt mint a filmeken. A szigeten sajat autoval nem lehetett kozlekedni csak bringaval vagy kis helyi busszal esetleg taxival amit nehez volt kapni. De megegyszer mondom azon is mulik, hogy ki honnan jott, milyen vallasu stb. Nekem nem tetszik, hogy magarsol lenezi az egyik hozzaszolo az amerikaiakat. 500 eves kultura bla-bla-bla. De legalabb jo reszuk nyitott nem gogos ontelt holyag aki azt hiszi mert az o orszaga tobb mint 1000 eves kapasbol o xarta a spanyolviaszt! Soha senkit nem szabad lenezni.
2012. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Altalaban fizetnek egy tanctanart aki betanitja, koreografiat keszit nekik es az elso tancot igy nyomjak vegig...ami altalaban vagy nagyon giccs, vagy nagyon klassz vagy vicces.
2012. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!