Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, idegesit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, idegesit titeket, ha a vendégek minden mozdulatotokat le akarják fényképezni?

Figyelt kérdés

Én csak koszorúsláy voltam a lagziban, de számomra nagyon zavaró volt, hogy bármi történt legalább húszan állták körbe az ifjú párt a fényképezőgépjükkel.(Volt profi fotós is, nála is vásárolhatott mindenki képet, olyan 250 ft-ért) A vakuk állandóan villogtak és másnap az egész facebook lagzis képekkel volt tele. Egy kicsit úgy éreztem, hogy igy elvesztette az intimitását a dolog, és a vendégeknél arra ment ki a játék, hogy kinek lesz több és jobb képe a közösségi oldalakon.

Nektek mi a véleményetek erről?



2012. szept. 2. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát én nem fogom ezt csinálni, tuti, mármint ha esküvőre megyek. És az enyémen sem szeretném ha ez lenne.


Mondjuk a profi fotós a barátunk lesz, úgyhogy elég intim lesz:D

2012. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egy esküvő - ahol nem a szűk családi, baráti kör van jelen, viszonylag szerény létszámmal - nem az intimitásról szól. Ha valakinek erre van igénye, akkor úgy kell szervezni az esküvőt.
2012. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Lagziban és esküvőn amúgy is minden szempár a menyasszonyt és a vőlegényt figyeli, pár vaku villanása csak megörökíti a pillanatokat, nincs ebben semmi rossz.

Akinek ez nem tetszik, az menjen be 2 tanúval.

2012. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy szolídabb esküvőm volt, csak közeli rokonokkal, és a kutyát nem érdekeltük egész este senki hozzám se szólt... Nekem egy álomszép ruhában, életem egyik legfontosabb napján,nagyon jól esett volna, ha bárki le akart volna fényképezni...:( De tény, hogy a másik véglet sem feltétlenül kellemes.
2012. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Személyfüggő.

Nemrég voltam olyan esküvőn,ahol a pár kérte hogy csináljunk bőven fényképet.A profi fotós egymaga csinált ezer felletti képet,vendégek ennek többszörösét.A menyasszony nagyon örült.

Én utálom a fényképeznek,profi fotós nekem elég volt,ne kattogtasson mindenki.

2012. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Igen.

Ezért is volt annak idején 5 fős esküvőm.


(A kérdés rossz: olyan embereket kérdezel "menyasszonyokként" arról, ami már megtörtént, akik már nem menyasszonyok, hanem asszonyok. Egy valódi menyasszony nem tudhatja, hogy milyen érzés, ha mindig fotózza mindenki minden egyes lépését, hiszen még nem volt meg az esküvője napja.)

2012. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy sokat fényképeznek, hiszen az esküvőn a menyasszony a középpont, ő a legszebb, és övé minden figyelem.

De az már gáz, ha versenyt csinálnak a képekből...

2012. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha zavar a felhajtás, nem kell násznép, buli.

Bezzeg ha nem csodálják, nincs minimum 5 könnyesszemű kiskutyanézés a menyasszony bevonulásakor, nem akar mindenki fényképezkedni vele, akkor megy a hiszti.

2012. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Én utálom ha mindenki engem néz, nem vagyok fotogén stb stb.

előre féltem a sok képtől. eleinte gondolzunk nagyon szűk esküvőre is, aztán belegondoltunk milyen jó volt részt venni a barátainknak ezen a nagy napján, ezért 120 fős lett végül :)

zavart a sok kép, de utólag örülök hogy meg van örökítve sok pillanat. szerencsére rólam senki nem rakott képet a fb-ra, azon kibuktam volna.

2012. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, hacsak nem olyan pillanatokban is a képemben lenne 4 fényképezőgép, amikor nagyon nem alkalmas vagy én nem szeretném. Pl. evés közben egyszer-kétszer még oké, de nem szeretném úgy "élvezni" a menüt, hogy folyton villan a vaku. Meg ha elvonulnánk egy kicsit a vőlegénnyel, akkor tartsák tiszteletben...
2012. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!