Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruhát Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruhát Budapesten melyik üzletből lehet megbízhatóan kölcsönözni/venni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nem nekem már 6 éve volt az esküvőm, de jó szívvel tudom ajánlani a Lilly - A király liliomja szalont. Lilly ruhákat kínáltak, mára bővült a választék és kölcsönözni is lehet.

Nagyon szépek a Lilly ruhák. A kiegészítőket és a cipőt is náluk vettem. Kedvesek voltak, és az esküvő előtt néhány nappal még simán felvarrták a ruhát, mert kifogytam. :)

2012. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem. Elég húzós áraik vannak. Küldjön még akit tud, előre is köszi!
2012. szept. 6. 14:04
 3/16 anonim ***** válasza:

Én végigjártam vagy 20 budapesti szalont, semmi jót nem találtam, semmi különlegeset.

Aztán Százhalombattán akadtam rá az álomruhára. bonjourszalon.hu

Az áraik nem a legolcsóbbak, de simán bevállalható. Bár én mondjuk megvettem a ruhám, mert nem volt nagy az árkülönbözet, majd most fogom eladni.

2012. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ajánlom a Molett szalont, szép ruhák, kedves eladók, átlagos árak szerintem. És nem csak moletteknek vannak ruhák, nézd meg a képgalériájukat az esküvőkről. Én a Milady szalonból kölcsönöztem a ruhát. Igaz, hogy az esküvő kiállítás után mentem, egy 180 ezres ruhát 110 ért kölcsönöztem fátyollal, menyecske ruhával, boleróval, kesztyűvel és abronccsal együtt. Kedvesek voltak, nem hepciáskodtak. Külön az én méretemre rendeltek ruhát. :)

Illetve van még egy szalon, az araonline.hu. Nem Budapest, de pest megye, szépen varr a nőci, kedves is, és pár hét alatt megvan a ruha. Kombinálhatod őket. Én majdnem onnan varrattam, csak közben találtam egy másik rucit. De tényleg szépek, és nem is drágák szerintem :)

remélem tudtam segíteni.

2012. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat:-)
2012. szept. 6. 15:15
 6/16 anonim ***** válasza:
milyen ruhát keresel? van konkrét elképzelésed?
2012. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kifinomult, letisztult stílusút, A-vonalút. Csipke is lehet a ruhán:-)
2012. szept. 6. 21:17
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem az Eden Bridals ruhája volt:

[link]


5. sor utolsó ruhája, az az oldalt virágos. Álomszép volt és gyönyörű az uszálya. Mondjuk ez inkább a romantikus stílus.

2012. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Zsorzsett szalont nagyon tudom ajánlani! Nem Pesten van, hanem Nagykátán, nem olyan messze Pesttől. Nagy a választék, az eladó hölgy varrja a ruhákat, és nagyon-nagyon kedves! Nekem is innen lesz a ruhám.
2012. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A Zsorzsettben tényleg gyönyörűek :) Nekem is onnan lesz ;)
2012. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!