Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor kezdtétek el az esküvőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdtétek el az esküvőtök szervezését?

Figyelt kérdés

Hány hónappal, héttel előtte? Mi az amit legelőször intéztetek? Mi volt a fontossági sorrend?

Nekem jövő augusztusban lesz az esküvőm, de már most nagyon izgulok miatta, legszívesebben már szervezkednék, de még nagyon korai lenne szerintem.


2012. szept. 6. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát mi kb. félév alatt lezavartuk!:)

Először a ceremóniák időpontját foglaltuk le, majd az éttermet. Utána jött a vőfély és a zenekar!

2012. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 hónappal előtte. Faluban lakunk, az anyakönyvvezető, a lelkész, az étterem tulaja mind ismerősök, barátok.
2012. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokmindentol fugg: hány személyes, lessz -e lagzi, stb.

Mi egy honap alatt dobtuk ossze. Kis eskuvo és egy vacsi utána :)

Szoval a jo helyeket, zenekarokat hamar le szokták foglalni. Nem árt lassan korbenézni, elgondolkodni azon, hogy hányan lesztek, milyen legyen a helyszín és a zenekar. Es azt lefoglalni ha meg van pontosan az idopont. A tobbire ráértek eskuvo elott fél évvel intészkedni.

2012. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mi majdnem egy évvel előtte. De azért ennyire korán, mert nagyon messze volt a lakhelyünktől, és nem tudtunk személyesen leutazni minden egyes helyszínre megnézni, hogy jó-e. Így kellett addigra találni helyszínt, zenekart, vőfélyt, szállást, és őket egyszerre akartuk végig látogatni. Mire találtunk olyan időpontot, hogy mi is le tudjunk utazni, és a szolgáltatóknak (dekorosnak is) jó legyen, eltelt vagy 3 hónap. Helyszín, templom, vőfély, zenekar és dekor, ez volt a legfontosabb. Mert ehhez igazítod a meghívót is illetve a többi apróságot. Legfőképp a helyszínhez. Ha megvan a helyszín, a többi jönni fog magától, hidd el :)

nem korai, legalább lesz időd a legolcsóbb ajánlatokat beszerezni, szerintem nézelődj nyugodtan.

2012. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
November közepén kértünk időpontot márciusra,két hét múlva kiderült,hogy előre kell hoznunk,az új időpont január lett,így 1 hónap alatt szerveztünk mindent.Sorrend:ruhák,helyszín,meghívók,étel,pincérek,zenész.
2012. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt, 107 fős lagzi volt vidéken. Gond nélkül meg lehetett szervezni ennyi idő alatt.
2012. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is jövő augusztusban lesz.A ruhám 2 hónapja le van foglalózva, a cipőmet megvettem.A héten érkezett a szegedi papucsom a kalocsai mintás menyecske ruhámhoz amit édesanyám fog kihímezni nekem, csak még meg kell varrnom.(Amúgy eredendően szegedi vagyok, de a dunántúlon élek a párommal 8 éve, van egy 20 hónapos lányunk.)

Le van beszélve a zenekar is és már voltunk az anaykönyvi hivatalban.Oda bejelentkezni majd csak február végén, március elején megyünk mert anyósom külföldre ment dolgozni, tervei szerint fél évente jár majd haza és akkor pont itthon lesz, így tudni fogja, hogy pontosan mikor tudmajd hazajönni legközelebb.Lehet, hogy szeptemberi esküvőnk lesz emiatt.

A dekort már kitaláltuk, megvannak a koszorúslányok és kiötöltük a ruháikat is, amit én varrok majd meg nekik.

Nagyjából itt tartunk most.Azért kezdtük ilyen korán szervezni, mert nem akarunk majd megbolondulni az utolsó hetekben :)

2012. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!