Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kedves Házasok és Esküvőszerve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Házasok és Esküvőszervezők! Kb.100 fős esküvőt ki lehet hozni 2-2.5 millióból? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Elegáns esküvőt szeretnék, nem étteremben, hanem egy tó partján sátorban. Nem lufis, műanyagszékes, búcsús esküvőt szeretnék, hanem szép virágdekorációt, esetleg elegáns lampionokat! 150 nm-es elegáns sátrat tudok kérni a cégtől, ahol dolgozom, a székekkel megint nincs gond, azt is tudok szerezni! De ilyenkor ki tud asztalt biztosítani és hogy? A cateringes cég? Tűzijátékot szeretnék, azt lebeszéltem kb. 300 ezer körül van, bérelt menyasszonyi autó nem lesz, hagyományos menüt szeretnék! A ruhám 280 ezer forint, más költséget nagyon nem tudok! Elegáns, különleges meghívót szeretnék. Valami jó zenekart, ami nem csak mulatós zenét tud játszani, hanem külföldi slágereket is! A házasságkötés teremben lenne, nem külső helyszínen. ŐŐŐŐ... ennyi jut eszembe! Bocsi a sok írásért :))) Helyszín: Székesfehérvár és környéke, nem Bp. :)

2012. szept. 11. 20:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%

Biztos hogy szükség van ekkora nagyzolásra?

Szerintem egy szolid esküvő is tud szép lenni. Nekem a tüzijáték egy kicsit sok...

2012. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a hagyományos esküvőm ami egy csárdában volt és 70fős került 1,5mmillióba,szóval így nem hiszem.......hogy ki lehet hozni.
2012. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
De ebédet szeretnél nem? Az kerül elég sokba. Arról nincs ár ajánlatod.
2012. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül a sátor a legnagyobb költség, de ezzel ezek szerint nem lesz gondod. A bútorokat mondjuk bérelni kell hozzá, ezzel a költséggel számolnotok kell. Az evőeszközt, terítéket biztosítja a cateringes cég.


A virágdekor, ha exkluzív kivitelben gondolkozol kb. 300 ezer forinttól kezdődik szerintem. A meghívók, ha 50 darabbal számolok és kb. 1000 forintos darabárral, szintén úgy 50 ezer forint körül megvan, plusz egyéb papír kiegészítőkkel együtt még egy 50 ezer, textildekort is hozzászámolva ezekre összesen kb. fél millió.


A fejenkénti étel + ital egy nívósabb menüvel legalább 12 ezer forint, az 1,2 millió. 1,7 milliónál tartunk, erre jön a 300 ezres ruha, és már meg is van a két milliós keret töltve.


Amire még szükségetek lesz: vőfély, zenekar, fotós, videós. Ha bármit kihagynék, akkor az a tűzijáték lenne, arra van a legkevésbé szükség.

2012. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ezt én nem tartom nagyzolásnak, kicsi korom óta erre vágyom, miért is ne lehetne! Ráadásul a vendégek nagy része elég jómódú és nem szeretnék csalódást okozni! Nyílván nem lesz kaviár és libamáj tokaji aszúban, de szeretnék elegáns esküvőt! A tüzijáték nálunk a városban esküvőszezonban minden hétvégén megszokott!szóval nem akkora cucc ezek szerint...
2012. szept. 11. 20:47
 6/28 A kérdező kommentje:
Vacsi lesz, de a cateringes céggel üzleti kapcsolatban állok, szóval elég jó az ár!
2012. szept. 11. 20:48
 7/28 A kérdező kommentje:
Fotós, videós ingyen van, mert médiacégünk van! :)
2012. szept. 11. 20:49
 8/28 anonim ***** válasza:
58%
Perpill de sok mindent tudnék kezdeni 2,5 millióval... megcsináltatnám rendesen a fogam, kivennék egy albérletet, elköltöznék otthonról, és jól fizető munkát tudnék keresni, vállalni, és ha már eltelt pár hónap, összeköltöznék azzal akit imádok.
2012. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Menü: húsleves csigatésztával, husival, répával, stb.. :) Sültestál, sajttal, sonkával töltött husi, rántott sajt, rántott husi, még vmi nem tudom milyen! rizi-bizi, p.krumpli:) 2 féle pöri: sertés és marha, köret; kb ilyesmire gondolok! Nálatok mi volt a menü???
2012. szept. 11. 20:53
 10/28 A kérdező kommentje:
Én is sokmindent tudnék kezdeni :) Mondjuk mi kaptunk lakást, vettünk autót, szóval nem ezekre, de szerintem mindenki sok mindent tudna kezdeni vele :)
2012. szept. 11. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!