Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » SOS! Segítségre lenne szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Segítségre lenne szükségem, alkalmi ruha, de milyen?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű választani mivel nekem kell a páromhoz öltözni.Méregdrága bocskaiba lesz az esküvőn(vendégek vagyunk),megértem egyedi készítésű,a paszomány is rajta saját választás volt és sok suska,akkor legyen kihasználva!

A gond az,hogy ami ezekhez az öltönyökhöz,kosztümökhöz illene,nekem nem tetszenek [link] szépek,de ezek nem az én korosztályom,öreglányosak.


Nagyestélyit sem akarok felvenni és hétköznapi kisestélyit sem.

[link]

[link]

legalábbis ennyire közönséges ruhát nem akarok,főleg mint a koktélruha.Színbe nem gond,hogy milyen,mert azt nagyjából hozzám lehet variálni.

Maximálisan egyetértek avval,hogy egy ruhát kell tudni viselni,ergo ami nem tetszik,azt nem tudod viselni,nem áll jól,bármennyre is csinos legyen a ruha és viselője külön-külön.

Az alkatom nagyjából megegyezik az alábbi linken szereplő hölgyével. [link]

Bármilyen hozzászólást szívesen veszek,és hasznosnak fogok nyilvánítani.Ez a nagy gondom,hogy elképzelésem sincs,hogy miben tudnák megjelenni,amiben jól fogom érezni magam a menyasszonyt nem szárnyalom túl,illeni fogok a páromhoz,egyházi szertartásra is beillik,és elismerést is szeretnék bezsebelni:),jaj még az sem mellékes,hogy augusztus végi esküvő.


2012. szept. 16. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen találhatsz csinos, alkalmi ruhákat, többféle fazonban, hosszban, nekem több olyan is tetszik, amit szívesen felvennék esküvőre.

2012. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Augusztus végi? Van még bő 11 hónap, és te már most ennyire kétségbe vagy esve tőle? :O

Egyébként azzal egyetértek, hogy olyat ne vegyél fel, amiben nem érzed jól magad. Esetleg vmi jelmezboltban nem néztetek körül? Sok hagyományos ruhát lehet találni, ami mutathat jól a bocskai mellett..

2012. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, ilyesmire gondoltam:

[link]


[link]

2012. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem mindegy.
2012. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyesmi ruha ugrott be.A kalocsai minta most nagy divat,emellett (szerintem) gyönyörű is,alkalmi is.Nem igazán egy bocskai női párja,de te írtad,hogy abban amúgy sem éreznéd jól magad.Szerintem ha ilyesmiben lennél,kevésbé ütne el a ruhád,mintha egy sima kisestélyiben mondjuk.


[link]


[link] (persze nem fehérben)

2012. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit az 5-ös linkelt az csodaszép. Nekem az első linkje jobban tetszik, de mindkét link betalált nálam.

Egyébként én most augusztusban voltam egy esküvőn, ahol a vőlegényen volt bocskai, a menyasszony nem öltözött hozzá, éjfél után sem. Pláne mert mondjuk augusztusban még általában elég nagy a meleg, csak a szertartáson volt rajta, a lakodalomban már csupán az ingben volt, ezért pedig lehet, hogy nem kéne annyira ehhez ragaszkodni, hogy teljesen hozzá öltözz! Egy szép kosztüm, vagy ruha is teljesen megfelelne. De az 5-ös linkjei tényleg szépek!

2012. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat főképp a linkeket.Hasznos volt számomra a 6 hozzászólása mivel a lagzin majd melege is lesz az emberkémnek,leveti majd a zakót:))

Az 5 linkjei nagyon betaláltak,az elsőnek meg külön köszönet,mert ruhák sokadalma van ott és lehet válogatni,költségkímélően:D.A második hozzászólónak is köszönöm,mert az oldal amit linkelt,ott is találni 1-2 ruhadarabot,ami figyelemre méltó,bár az Ő általa ajánlott,inkább menyecskeruha és pont az amit nem akarok magamra ölteni(saját esküvőmön sem volt).Kicsit gúnyolódásnak éreztem,de hasznos volt.

2012. szept. 17. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!