Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyiket választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a helyemben? Alkalmi ruha vagy mennyaszonyi az esküvőre?

Figyelt kérdés
Nem lesz nagy eskűvő csak polgári azt is csak a legszűkebb családi körben(szűlők,testvérek és a két tanú).Szeretnék valami szép ruhát azért de melyiket?Mennyaszonyit vagy valami kis alkalmit?egyberuha,kosztüm?vagy fekete nadrág blúz és kész?Inkább költök egy szép csokorra,tortára mind a ruhára.
2011. márc. 31. 10:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Jó esetben életedben ez az egyetlen alkalom a hófehér esküvői ruhára, én nem hagynám ki :)
2011. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Rendes menyasszonyi ruhát vennék fel akkor is ha csak minimális maga az esküvő. Használd ki a lehetőséget.
2011. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Tesoméknak is kicsi volt és polgári,de menyasszonyiba volt.Végülis minden megvolt ami az esküvökön van,csokor torta ruha,csak annyi hogy kevesebben voltak,de jo volt.

Szerintem ha te szereted az szép eski tuhákat akkor mindenképpen az legyen,mert tényleg ilyen egyszer van az életben.Ha nem tudod milyen érzés menj és probálj fel egyet valahol és akkor rájössz hogy kényelmes e vagy szép-e vagy nem éreznéd magad jól benne.Amúgy ha kevesen lennénk akkor biztos én nem öltöznék be,de ez az én véleményem,én nem is vagyok az a túlzottam nőies aki habos babos cuccba akar flangálni egész este.

2011. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is kis esküvőm lesz, lehet hogy nem annyira mint a tied, olyan 20-an leszünk, de azért a nagy fehér habos babos esküvői ruháról én nem mondok le. :) A nagy esküvőt nem tehetjük meg anyagiak miatt, de ezt beleerőszakoltam, de a te döntésed, hogy melyiket szeretnéd. De szerintem ha már nem lesz nagy ruha, akkor valami szép kosztümöt, ne csak fekete nagdrág, meg blúz. (meg szoknya szerintem mindenképp legyen, ne nadrág)
2011. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitévő legyek,majd alakul valahogy.1óra miatt nem fogok 60ezreket ruhára kiadni!
2011. márc. 31. 11:14
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Én egy szép alkalmi ruhát választanék, amit máskor is felvehetek. Mondjuk engem nem is vonz az az igazi habos-babos menyasszonyi ruha.

Ezek pl. nagyon tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell 60ezreket kiadnod, nézz szét vaterán, teszveszen, 10-20-30 ezertől már nagyon szép ruhákat kapni, és az a tied is marad, és utána el is tudod adni ugyanúgy te is.
2011. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem a drága ruha miatt lesz jó egy házasság! Sem azért,hogy az emberek csámcsogjanak a menyasszony ruháján!

Egy alkalmi ruha (ha használod is később),vagy egy szép kosztüm tökéletes.

2011. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Tetszenek a mennyaszonyi ruhák is de feleslegesnek tartom mint a nagy esküvőt is!Maradok az alkalmi melett
2011. márc. 31. 11:25
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekünk is kis esküvőnk volt. szűk család(Kb 25en) s babát is vártam,de ha minden jól megy akkor ez az egyedüli esküvőnk:-) s nekünk nem 1 óra volt. Reggel 8ra fodrászhoz mentem,haza felöltözés,10re fotóshoz(csinált egy szép sorozatot rólunk) ez délig tartott. Utána 1re mentünk a polg.hivatalba. Majd 3ra az étterembe. s utána 6ra haza a Páromékhoz,koccintani. Akkor öltöztem át csak... szóval ahogy te jobban érzed magad.:-) a belinkelt ruhák mind gyönyörűek. Ha meg te nem érzed jól magad a habos babos ruhában,akkor egy szép kisestélyit választanék. [link] ilyesmit pl fehérben... (25L)
2011. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!