Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2013, augusztus 10-re tűztük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2013, augusztus 10-re tűztük ki az esküvőnk napját. Mikor kell elkezdeni szervezni a dolgokat? Elég ha csak februárban ugrunk neki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Szultánia válasza:
Szerintem elég. Úgy fél év kell mindenre. Ruha, zenész, hely, pap, anyakönyvvezető, ki-hogy dönt... étel, ital... Sok minden előttetek áll, de a fél évnek elégnek kell lennie a legapróbb részletekkel együtt.
2012. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azért (biztonság kedvéért) keresnék zenekart és vőfélyt, mert azokat majd egy évre előre lefoglalják. Legalábbis a jobbakat biztos! Mi legalábbis lecsúsztunk a kiszemelt vőfélyről, holott majdnem egy évvel az esküvő időpontja előtt szóltunk neki :( De aztán találunk egy mégjobbat, és szuper lett az egész NAP!


A többi szerintem is ráér egy fél éven belül!


Jó készülődést és kitartást nektek, mert szükség lesz rá...

2012. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:-)
2012. szept. 19. 14:34
 5/16 anonim ***** válasza:
én 7 hónap alatt szerveztem, miután jól sikerült elégnek tűnik :))
2012. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is ugyan akkor lesz! :)

Nekünk már le van foglalva a zenész,a hely,a vőfély,a fotós és a videós. A környéken a legjobbak közé tartoznak ezért időben kell jelezni ha valaki őket akarja. De például a hely csak le van foglalózva és kész,majd július körül kell meg beszélni mindent! :)

2012. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elsőre azt akartam írni,hogy elég,mert nekünk egy hónap is bőven elég volt,de mi januárban esküdtünk.Augusztusban elég sok esküvőt tartanak,így lehet,hogy korábban kell nekifogni,főleg,ha van kiszemelt helyszín,meg egyebek,nehogy elhappolják az orrod elől:)
2012. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elég a február, akkor legalább már biztos hogy nem volt világvége:D Viccet félretéve. Tényleg elég, annyi idő elég, hogy mindent úgy szervezz ahogy neked/nektek jó legyen.
2012. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tényleg????Nekünk nem lesz nagy esküvőn, lagzink csak egy kb 60fő.Még februárig szeretnék várni mert spórolnunk kell és akkor derül ki hogy hogyan tudjuk elengedni a nadrágszíjat:-)
2012. szept. 19. 15:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha olcsón, de jó esküvőt akartok csinálni, akkor érdemes minél előbb neki állni. Mi is egy évet rászántunk, igaz, hogy voltak hetek, amikor nem szerveztünk semmit, de például éttermet és zenészt egy évvel előre foglaltunk, mert mindekettő olcsó volt és nagyon jó. Ha februárban álltunk volna neki, akkor nem úsztuk volna meg ilyen olcsón, vagy alább kellett volna adnunk az elképzeléseinkből.
2012. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!