Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nászmenetkor a az autókon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nászmenetkor a az autókon csak az egyik visszapillantón szokott szalag lógni vagy mindkettőre kell rakni? És mi van azzal aki az antennára rakja, annak csak egyet kell adni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már annyira részletkérdés. Mindenki oda rakja ahová neki tetszik, és annyit amennyit akar, nem kell ebből is ügyet csinálni:)
2009. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs az autón az sem gond, ha mindkét tükrön az is rendben. A legrondább amit láttam, hogy a menyasszonyi autón elöl egy óriási csokor és egy rettenetes műanyag baba és a menet minden kocsiján annak a babának a kicsinyített változata. Ahova jólesik odarakod. Én az antennára szoktam, de csak egyet.
2009. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap olyat láttam hogy a felni között is rengeteg rózsa volt, nagyon jól nézett ki
2009. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyan szeretnétek? Tiétek a dőntés!
2009. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem "kell". Mindent úgy csinálsz, ahogy akarod. Ha akarod semmit nem raksz a kocsikra, ha akarod kidekorálod, mintha a virágkarneválon indulna. A te esküvőd.
2009. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!