Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői dekorációs cég/dekorat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői dekorációs cég/dekoratőr kerestetik (Budapest). Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Áprilisban lesz az esküvőm, és olyan dekorációs céget keresek, ami viszonylag korrekt áron dolgozik (nem az emberek lehúzása a lényeg), és kedvesek, rugalmasok az alkalmazottak.

Leginkább (a teremdekorációban) fehér vagy valamilyen világos színű függönyök (vagy nem tudom, minek hívják ezeket :-)), fényfüzérek kellenének, a virágdekorációt a keresztanyám fogja csinálni (virágkötő a szakmája), így nem akarok olyan céget hívni, aminek a virág a fő profilja.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. szept. 24. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] ő szerintem aranyos dekorációkat szokott csinálni.
2012. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kreatívesküvő sziget ők nagyon gyönyörűeket csinálnak,mennek az egész országban.érdemes megnézni,mert hihetetlen dolgokra képesek!:)
2012. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szekszoknyaberles.hu

Nekem félárba megcsinálta, amit a helyszín dekoratőra ajánlott és minden kis hülye kérésemet igyekezte megvalósítani. Az esküvőszervezés teljes fél éve alatt állandó kapcsolatban voltunk és tényleg a végén minden úgy nézett ki, ahogyan én akartam. A legjobban az tetszett benne, hogy javaslatokat tett, hol lehetne fogni az árakon akár csak tízezret is. És ha nem fogadtam meg, akkor sem volt gond. Fantasztikus dekoratőr.

2012. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Virágszép Dekoráció (viragszep.hu). A weblap nem kifejezetten csicsamicsa, de ne arról ítélj, vannak képek a munkájukról és nagyon jól dolgoznak :) nekem ők csinálták, és az összes vendég el volt ájulva :) raádásul a legjobb árajánlatot is innen kaptam :)
2012. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan szintén még keresgélek, de utolsó, ez a Virágszép... hát el vagyok olvadva a galériájától, pontosan ilyesmit keresek (vmit, ami nem művházas, és mernek érdekesebb színekkel dolgozni, nemcsak bézzsel meg bordóval)! Köszönöm! :)
2012. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, ha tetszik :) Bármivel dolgozik, személyre lehet szabni a kéréseket, nagyon kedves a lány aki csinálja, úgyhogy tényleg melegen ajánlom! (semmi közöm hozzájuk, csak tényleg úgy érzem hogy végre itt egy rendes igényes nemlehúzós szolgáltató, úgyhogy terjesztem ahol lehet :)
2012. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Molly82 válasza:
esküvőicsoda
2012. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!