Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Országon belül 1-2éjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Országon belül 1-2éjszakás wellness nászút? Van valahol tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

az októberi hosszúhétvégén lesz az esküvőnk, szeretném meglepni páromat egy hosszú hétvégével. Ti merre felé voltatok az országon belül?

Pesten szeretne már régóta elmenni a vidámparkba, jó lenne valami pesti, vagy környéki wellness. Esetleg van, ahol nászutas csomagot is kínálnak?


tudom, google a barátom, de tapasztalatokra lennék kíváncsi


2012. okt. 2. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nem pesti, de mi a kastélyszállóban voltunk Misefán. Nagyon kedvesek voltak, vendég kevés, az ételek finomak voltak. A licitutak.hu-n foglaltuk elég olcsón.


Sok boldogságot :-)

2012. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a vidámpark nyitva tartását, már nem sokáig vannak nyitva...:)
2012. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Én Hévízen voltam a férjemmel 2 éjjszakára a Rogner szállodában.Minden nagyon szuper volt és jól éreztük magunkat :D

2012. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, a nyitvatartásra vonatkozóan, nov. 4ig lesznek! :)


mindenképp Pest vagy környéke lenne jó, hogy könnyen el tudjunk jutni a vidámparkba kocsi nélkül (mert az nincs)

2012. okt. 3. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Szerintem ez jonak tunik es megfizetheto :)

2012. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!