Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire jellemző, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy várandós a menyasszony? Kb. az esküvők hány %-ában?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
keress statisztikát a neten, ezt meg tudod oldani egyedül is
2012. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%

Vannak nők akik eltitkolják.

Vannak nők, akik így "fognak" férjet..

Szerintem....70%. Na, jó, legyen 60%.

Ennél lentebb saccolást nem adom..

Hogy rákeressek?? Annyira nem érdekel..

2012. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
43%
Hát nem tudom, hogy mennyire jellemző de én hatalmas pocakkal mondtam ki az igent :)) 7 hónapos pocakos voltam mikor eszünkbe jutott, hogy házasodjunk össze. 8 hónapos terhesen voltunk az esküvőnkön.:)) Ennél szebbet el sem tudtam volna képzelni. 3-an mondtunk igent :))
2012. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Én is 7 hónapos nagy pocakkal mentem férjhez.

Nem így fogtam meg a férjem, hiszen már együtt éltünk 3 évet amikor jött a baba. Mi végül is "családi nyomás" miatt házasodtunk össze.

2012. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem találtam erről statisztikát. Ha egy papot megkérdeznék, a polgári esküvőkről ő se tudna beszámolni- és én már évek óta nem voltam esküvőn, gondoltam, akik ide írnak, azok gyakrabban járnak esküvőre, mint én.
2012. okt. 19. 23:06
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Ej, de le lettem pontozva! Miért is?? Mert pocakkal mentem férjhez?? Mennyi prűd ember van itt.. Te jó ég!

(4-es)

2012. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
55%

3-as válaszoló vagyok :D

Én sem így fogtam meg a párom mert már előtte 7 éve együtt voltunk.

Amúgy meg magasról tojok másnak a pontozgatásaira :D

A kérdezőnek remélem segítettem.

2012. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Mondok falusi statisztikát. 5 évre vissznézve a faluban volt 30 lazgi, ebből 5 menyasszony volt pocak nélkül, és egy szűz! Én is ide tartozom, de nem én voltam a szűz :D

A többiek közül 2 volt, akiknek 18 alatt lett a baba. 7 pár, akik már együtt éltek, és a család beszélte rá őket, egy olyan, akik már babával esküdtek.

A többi, szégyen-nem szégyen... mind férjfogós eset volt... Azóta ebből a rétegből sokan el is váltak.

2012. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hú, köszi 8-as (meg többiek)

(Amúgy borzalmas, hogy ebben a kategóriában orrba-szájba lepontoznak mindenkit, én inkább nem is szoktam itt válaszolni.)

2012. okt. 20. 00:32
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

2. vagyok.


Ezt a pontozást én sem értem..

Mindenkit lepontoz valaki..:(

2012. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!