Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felesegul vehet egy reformatus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegul vehet egy reformatus fiu egy baptista lanyat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 19:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis páros lesz..:DDD
2012. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Zsizsik666 ***** válasza:
38%
Bakpista lánya mit jelent?
2012. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy tudom, hogy nem.
2012. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Bárki bárkit feleségül vehet az egyesegyedül az ő döntésük!
2012. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%
Igen, max. nem nézik jó szemmel (sajnos), egyébként meg gyülekezet válogatja (a jó vezető engedi, a többi szűk látókörű).
2012. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy feleségül veheti. Egyébként ma már református körökben is dívik a felnőttkori bemerítkezés, szóval egyáltalán nem áll olyan távol egymástól a két vallás...
2012. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm is van,akik nem egy vallásúak,mégis házastársak.A vallás gyakran nem is aktív dolog,csak tradíció,a csecsemőt már valamely egyházba bekereszteltetik a rokonok,a saját beleegyezése nélkül.Pld én is úgy vagyok katolikus,hogy 2 hetesen kereszteltek meg és senki nem kérdezte meg tőlem,hogy tetszik-e nekem,vagy sem.A párom pedig református, egyikünk életében sem játszik központi szerepet a vallás,soha eszembe sem jutott vallási kérdésekben vitázni-nem beszélve arról,hogy ezek nem személyes meggyőződésen alapuló alapvetések,hanem arról van szó,mit hiszek,vagy mit nem hiszek(ill. hisznek azok,akik megkereszteltek bennünket).Ha nem akar egyházi esküvőt a pár,semmi jelentősége.Ha akar,akkor valamilyen közös nevezőre kell helyezkedni,valamelyiküknek át kell térnie a másik vallásra.
2012. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A baptista úgy tudom keresztény egyház, nem áll olyan távol a reformátustól, szóval szerintem nem lehet gond.
2012. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%
A törvény szerint magát a baptistát is, nemcsak a lányát.
2012. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam kicsit a kerdest!Tehat a lany is baptista nem csak a szulei :)) es speciel a lanyra gondoltam!
2012. okt. 25. 02:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!