Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megérdemlik, hogy ott legyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemlik, hogy ott legyenek?

Figyelt kérdés
DEc.ben lenne az esküvő,amit teljesen én és a szüleim fizetnénk,mert a vőlegényem villanegyedben élő szülei azt mondták nem tudnak egy ezrest se adni,se más módon segíteni(pl.segíteni süteményt készíteni,v csak simán jó szóval)ennek ellenére az esküvő részleteibe beleszólnak.(pl.méert ilyen torta stb.)Én kellemetlenül érzem magam ha ott lesznek,ráadásul plusz 8 fő nem kis pluazköltség.nem tudom mi legyen 21/L

2012. nov. 4. 16:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
41%
Ha az esküvötökön a VÖLEGÉNYED szüleinek szerinted nincs helyük, akkor VELED meg az értékrendeddel valami nagyon komoly baj van.
2012. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
ha szerintem nincs ott a helyük,nem teszem fel a kérdést nyilván.Hanem simán nem hivom őket.Az volt a kérdés megérdemlik e ha végig fúrták az esküvőt eddig.ha érdekel leírom majd mivel
2012. nov. 4. 16:12
 3/31 anonim ***** válasza:
31%

ezek után megértem, hogy egy fillért se akarnak adni, szegény fiuk nagyon elrontja az életét egy ilyen nővel, mint te, akinek az anyós-após csak "pluazköltség". gondolom minden másban is ilyen "jófej" vagy, sajnálom a vőlegényedet, hogy rá tudtad erőszakolni magadat.


a fiúd szülei nélkül nincs esküvő, biztosan ott lesznek, így kellemetlenül fogod érezni magad.

2012. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
Azért illendő ha ott lennének ez természetes, de ugyan akkor illendő nekik is valamit beleadni, illetve segíteniük is persze. Biztos vagyok benne hogy ők csak ingyen kajálnának ott, sajnos az én párom szüleinek is ez volt a hozzáállásuk, de végül amikor látták hogy még kellene segítség akkor ők átvállalták a lagzi szervezését, a helyszínt összehozták, a lakomát szépen megszervezték, meg ugye az italokat egy az egyben ők állták, illetve mindent úgy csináltak ahogyan azt mi szerettük volna, egy délután mindent megtudunk velük beszélni. Lehet ők csak figyelnek arra hogy mennyire boldogultok és végül be fognak majd segíteni, kitudja.
2012. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
A regi vilagban az eskuvot a menyasszony szuleinek kellett allni, talan ok meg ott tartanak. Ettol fuggetlenul hihetetlen nagy bunkosagra vallana, ha nem hivnad meg oket.
2012. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%

Szerinted a vőlegényed hogy érezné magát ha nem lennének ott a szülei?

Képzeld el ezt fordítva,ha a párod nem engedné hogy a te szüleid ne legyenek ott.

Neked hogy esne?

2012. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem szeretném védeni a kérdezőt,de nem azt mondta,hogy nem hívják meg őket csak kellemetlennek érzi,ha megjelennek és beleszólnak a részletekbe,miközben semmit nem adnak bele!Én megértelek,de ha nem is szeretnéd el kell viselned,hogy ott legyenek és ezt te is tudod!Próbáljátok meg ösztönözni őket,hogy akkor legalább egy tálca süteményt adjanak már a fiúk esküvőjére!
2012. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Meghívni meghívnám őket, de beleszólni nem engedném őket a helyedben, hiszen semmit sem adnak bele az egészbe. Egyenek-igyanak ott, de előtte akkor már ne szóljanak bele semmibe. Ez az esküvő a ti és a szüleid pénzéből van, akkor nekik nincs joguk hozzá hogy beleszóljanak.
2012. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
58%

Azért elég szégyen a párod szüleitől, hogy még egy süteményt sem sütnek. Aki szerint ez így jó, azt megnézném, hogy ő is így megy el esküvőre, vendégségbe?:D


Ne engedd, hogy beleszóljanak, hisz ez a Ti napotok, de a párod miatt illő ott lenniük az esküvőn.


Mások mit szólnak ehhez a viselkedéshez(a vőlegény szüleiéhez)?Szüleid, párod?

2012. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem se engedd, hogy így beleszóljanak, viszont semmiképp ne hagyjátok ki belőle őket!

Ne engedd, hogy elrontsák a napodat, vonatkoztass el!

De legyenek ott!

2012. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!