Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg nem olyan fontos a fotós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem olyan fontos a fotós?

Figyelt kérdés

Párom szerint nem kell fotós mert majd az apja csinál képeket. Először beleegyeztem, de aztán rájöttem, hogy mégiscsak kéne egy fotós.

OK:

-ha ő fog fényképezni, semmit nem fog látni az esküvőből, lagziból

-egy pillanatról képes 20 képet készíteni amik közül egy sem jó

-tudom, hogy tele lesz sablonos képekkel....


Hogyan vegyem rá a páromat, hogy fogadjunk rendes fotóst?


2012. nov. 7. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg nem. Nálunk nem volt fotós, a rokonok, barátok fényképeztek és jobb képeket csináltak, mint később egy ismerősöm lagziján a profi fotós. De ha te szeretnél, próbálj valakit nézni elérhető áron, mutasd meg a párodnak pár jó képét és hátha kedvet kap hozzá. Mondd meg neki, hogy ez neked fontos lenne.
2012. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekünk volt fotós és az öcsém is végig kattingatott.

Az öcsém jobb képeket csinált a 25ezres gépével mint a fotós,jobban elkapta a pillanatokat.

Viszont a műtermiekért megérte bőven.

2012. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Az örömszülőknek többféle feladatuk is van az esküvőn, sok vendég hozzájuk is odamegy gratulálni, a rokonokkal beszélgetni kell illendőségből stb. Ezek mellett még vállalja be a fényképeket is? Szerintem nem lenne jó vége...


Meg azért gondoljátok végig, tudna-e ilyen szép képeket készíteni, mint amik ezeken az oldalakon vannak!


[link]

[link]

[link]

2012. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos a JÓ (!!!) fotós. A miénket profi fényképezte, és a beállítottak között vannak szépek, de többségében....inkább nem is jellemzem.
2012. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Média szakon tanultam egy darabig.

Otthagytam a színvonal miatt :)

Ott úgy zajlott a fényképezés oktatása hogy a kezünkbe nyomtak egy középkategóriás gépet, és menjünk fényképezni.

A tanár kénye kedve szerint osztályozott egyet, és ezzel le volt tudva az egész.

Még egy állványt se fogtunk soha a kezünkben, nem láttunk egy tartozékot se a géphez...


Tehát a fotós nagyon jól jön, ha valóban tud fényképezni.

Mindenki el tudja kattintani azt a szerencsétlen gépet, de nem mindegy hogyan.

Ha nincsen sok pénzetek a szakemberre, após is tud olyan képeket csinálni mint bármelyik "fényképész".

De akkor az alap hogy nem iszik, mert aztán érdekes képek születnek majd :)

2012. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk nem volt több 10 000 Ft-unk külön fotósra és kamerásra, ezért nálunk a férjem egyik unokabátyja, egy másik unokabátyjának a felesége és a barátnőm fényképezett és kamerázott. Nagyon szép képeket és jó videókat csináltak, mi megelégedtünk ezzel.

Viszont egyik barátnőméknél volt fogadva fotós, aki egy parkban csinált róluk képeket és azok is gyönyörűek lettek.

Nyilván a profi fotós profi gépe és az amatőr fotós, amatőr gépe között is van különbség. De ha a mi amatőr képeink közül a legjobban sikerülteket összerakom a barátnőm profi képeivel, akkor bizony nem feltétlenül lehet megmondani, hogy a miénket nem fotós csinálta.

Szóval nálunk nem a legközelebbi rokon csinált képeket, mint nálatok apukád szeretne. Ha van erre külön pénzetek és kifogtok egy jó fotóst, akkor biztos szép képeitek lesznek, de ha nincs erre külön, akkor meg esetleg kérjetek meg erre a célra valaki mást, aki nem ennyire közeli hozzátartozó. És akkor is lesznek majd szép képek, biztos.

2012. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk nagyon pici, családi esküvőnk volt lagzi nélkül, de a fotóson nem spóroltunk, egy profit választottunk. Először kicsit fájdalmasan érintett az az összeg, amit fizettünk neki (jóval 100ezer fölött) de utólag azt mondom minden pénzt megérnek a profi fotók és az album, amit készített. A fotók megmaradnak, azt fogják látni az unokák, a lagzit, meg az ételt, a tortát meg a szertartást pár év alatt elfelejti minden vendég. Szóval a jó fotós szerintem fontos.
2012. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

nekünk is volt, nekem ez volt az egyik legfontosabb! én marha hagytam magam lebeszélni, hogy a lagzira is jöjjön, mert " nem kell a részeg rokonokat fényképezni " felkiáltással lehurogtak. Nagyon bánom, mert sok olyan rész volt, amiről egy db használható képünk sincs, pedig sokan fotóztak....


ne hagyd magad lebeszélni, mert mi van, ha apóspajtás elszúrja? újratartjátok a lagzit??


én semmiképp se hagynám. engem is le akartak beszélni, h csináltassunk max pár kreatívot, több nem kell... de még a kreatívra sem lett volna szükség szerintük...


hát, annak örülök, hogy a kreatív és a ceremónia+csoportképek profi munkák, és nagyon bánom, hogy a lagzin nem volt jelen...


szóval: NE HAGYD MAGAD LEBESZÉLNI!!!


mi 50.000Ft-ot fizettünk, 450képet kaptunk kb. DVD-n, mindet retusálva, minden képet eredeti, és kisebb (pl. facebookra való) felbontásban (Baranya)

2012. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kell a fotós vagy legalább egy profi gép...


Októberben volt az esküvőnk, a ceremóniát illetve a beállított képeket fotós csinálta a vacsira nem hívtuk mondván ne fotózzon kaja közben..


Kb 2 db értelmes képünk van a reggelig tartó buliról, csak azért nem sajnálom " mert nem tudja elrontani semmi az emléket típus vagyok" ..másképp sajnálnám, mivel kb 600 kép készült és ebből tényleg csak 2 a jó...de legalább 10 év múlva röhögünk, hogy mindenki milyen hülyén nézett ki....

:D


De ha ezután lenne fizetnék a srácnak aki gyönyörű képeket csinált...

2012. nov. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Após jelöltnek jó gépe van, szép képeket készít, csak ő nem tudja használni....

2012. nov. 8. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!