Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányok ruháját a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska0918 kérdése:

A koszorúslányok ruháját a jegyespárnak kell kölcsönöznie, vagy minden megkért koszorúslány fedezi a ruhája bérleti díját?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz az esküvőnk, és szeretnénk a családban az összes lánykánkat koszorúslánynak. Kicsit drága lenne nekünk, ha minden ruhát mi fizetnénk! Kb 10-12 lányról van szó...
2012. nov. 12. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Tyű, nem sok ez egy kicsit?

Egyébként, szerintem inkább megegyezéses alapon történik. Nyilván, akit koszorúslánynak felkérsz (vagy kicsiknél a szülővel) meg lehet beszélni ezeket a részleteket.

Én, személy szerint majd úgy csinálnám, hogy: vagy én választhatom ki a színt, stílust, az egész ruhát (persze ruhapróbával és kis beleszólással), vagy nem szólnék bele szinte semmibe, de akkor a lány fizetné a ruhát.

2012. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha a menyasszonynak külön kívánsága lenne hogy minden koszorúslány egyforma ruhában legyen amit ő választott, bizony akkor neki kell fizetnie.
2012. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

2.hsz te normális vagy?? :D Mitől van ilyen idegbeteg agresszor? :D Gondolom te nem kellesz huzamosabb ideig senkinek...Hát most jót röhögtem rajtad :DDD


Kérdező igen, neked illene állni, amennyiben ugyanolyan ruhát akarsz nekik.

2012. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

A menyasszonynak kellene állni, mert ő választja a ruhát, ő kérte fel őket.

Ha a lányok fizetnék, az olyan lenne, mintha rájuk tukmálnád a ruhát, és belehajszolnád őket a költségbe.

2012. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ugyan azt tudom mondani mint a többiek.egyébként veszed majd vagy kölcsönzöd a ruhádat és a koszorúslányok ruháit??
2012. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 21:56-os!

Nem ismered a menyasszonyt (ahogy én sem),de olyanokat írsz mint ha egy útszéli prostiról lenne szó.A stílusodból itélve téged sem fog senki egyhamar elvenni.a kérdező csak megkérdezte,te meg mindennek lemondod!

Ezt nevezik emberi butaságnak!

kérdező:azt tudom mondani mint a többiek!

És sok boldogságot! (:

2012. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
10-12 lány kicsit tényleg sok koszorúslánynak..Költségbe is.
2012. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Eddig 3x voltam koszorúslány, és mindig magamnak álltam a ruhát. Viszont emellett nem adtam semmi nászajándékot, mert a "koszorúslánykodás" volt az én ajándékom. :))

Viszont nem szabták meg a menyasszonyok, hogy milyen ruhám legyen, tehát olyan volt, amit meg tudtam magamnak (illetve a szüleim) engedni anyagilag.

Tehát én azt tudom mondani, hogy ha valami extra kívánságod van, akkor illik fizetni, de ha nincs, akkor nem feltétlen. Szerintem szokás kérdése, lehet, hogy az ország másik felében máshogy van, mint itt nálunk.

2012. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Semmi extra kívánságom nincsen a koszorúslányokkal kapcsolatban! Teljesen rájuk bízom a színt is, a fazont is... mindent! Elég nagy a család, és ha az egyik lányt felkérem, akkor illik a másikat is, hogy ne legyen sértődés egyik részről sem!

Én egyszer voltam koszorúslány, akkor a ruhát én fizettem, a menyasszony nem kötött ki semmit, én választottam a színt is és a fazont is. Azon az esküvőn 26 koszorúslány volt, kicsik is nagyok is. Annyira gyönyörű volt a nászmenet!! És a közös képek is!! A szivárvány minden színében pompáztak a ruhák. Nagyon tetszett! Na ezért nem szeretnék egyszínű koszorúslányokat én sem! :) Úgyhogy teljesen rájuk bízom a ruhaválasztást!

2012. nov. 12. 22:29
 10/19 A kérdező kommentje:

Ja, és még annyit hozzáfűznék, hogy eszem ágában sincs hitelt felvenni! Nem mintha bárkinek is bármi köze lenne ehhez! Szolid kis vidéki esküvő lesz, 60-70 fővel. Már egy éve spórolunk rá, igaz nem sokat tudtunk félre tenni, de mi fedezünk minden költséget! MI az Ifjú Pár!! ...és nem a szülők, rokonok! Ezért kérdeztem, amit kérdeztem, mert minden forintnak megvan a helye...

Minden kulturált hangnemű választ köszönök, és köszönöm a jókívánságokat is!

2012. nov. 12. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!