Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feketében lehet menni esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketében lehet menni esküvőre?

Figyelt kérdés
Egy fekete nadrág,meg egy fekete felső.Januárban lesz az esküvő,kisruhák kizárva.Fogalmam sincs,mit vegyek fel a fűtetlen templomba,meg egy félig fűtött iskolai tornaterembe.
2012. nov. 29. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Persze semmi gond vele.
2012. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk a fekete felső helyett legyen fehér felső.
2012. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, de csúnya és illetlen. Mintha temetésre mennél.

Bármilyen cuccot felvehetsz, kivéve farmer. Alig fűtött helyen nyugodtan lehetsz szövetnadrág + pulcsiban is.

Ez nem lesz egy flancos esküvő, szóval egyszerű, normális ruhák is megteszik.

2012. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél hozzá egy színes kendőt és máris tökéletes.
2012. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
A fekete nadrág oké, de valami színesebb felsőd nincs? Ez így nagyon gyászos.
2012. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát így elég gyászosan hangzik, egy fekete miniruha színes kiegészítőkkel még oké, de így nem igazán tudom elképzelni. Egy színes blúz nem megoldható? Esetleg egy elegánsabb kötött pulcsi, egy csinos garbó, vagy bármi, ami elég meleg és nem fekete? :)
2012. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Még egy fekete szatén kisesélyire azt mondanám, hogy oké, d eez így tényleg kicsit gyászos. Startból nadrágban menni esküvőre(mégha téli is) elég tré. Léteszik harisnya meg blézer, de csak illik szoknyában, ruhában menni.
2012. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nadrággal nincs gond, de inkább valami színes felsővel. Teljesen feketében esküvőre nem illik menni.
2012. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Ha van egy szép hajpántod,vagy lesz jó frizurád,sminked esetleg egy színes nyaklánccal még lehet jó :-)


Fekete teljesen semmi kiegészítő nélkül kicsit lohasztó...

2012. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem semmi gond nincs vele, pláne így télen, mikor alapból a sötétebb ruhák elegánsabbak. Mondjuk én gyakran járok feketében, mert szeretem, senki nem gondolta még rólam, hogy gyászolok...

Esetleg feldobhatod valami színes övvel, sállal, cipővel.

2012. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!